Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за избор на бензинов автомобил след 2008 г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Возил съм се много пъти на 2-те посочени коли. Магистралата не е само подържане на скорост, има си доста изкачвания и т.н. , май гледаш да се вкопчиш в нещо за да се правиш на умен. Всеобщото мнение на хората е, че хибридите не стават. Пък ти се пъни да обясняваш обратното
    Fiat Bravo II 1.4 16v
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
    Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

    Коментар


      #32
      Разбрах те. Всеобщото мнение е като твоето, придобито от всеобщото мнение, основно през нета.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #33
        Возил съм се много пъти на 2-те посочени коли. Магистралата не е само подържане на скорост, има си доста изкачвания и т.н. , май гледаш да се вкопчиш в нещо за да се правиш на умен. Всеобщото мнение на хората е, че хибридите не стават. Пък ти се пъни да обясняваш обратното


        Човека има Приус, не знам ти какво се пънеш да му обясняваш
        Последна редакция от Valenses; 04.11.2017, 00:13.
        94' Fiat Punto 1.2 Rosso Swift
        03' Alfa Romeo 156 SW 2.4 jtd Nero Metallico
        02' Fiat Stilo 1.6 16v Grigio Steel

        Коментар


          #34
          Благодаря за мненията, колеги! Последно се спряхме на варианта: Opel Astra J седан, 4-door Enjoy, 1.4 бензин, турбо, MT6, 140 к.с. На 0 км. Средата на януари може би ще е тук.
          Последна редакция от snake; 04.11.2017, 16:06.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #35
            Това двигателят на Фиат ли е?
            The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
            Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
            Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

            Коментар


              #36
              wwalker написа: Преглед на мнението
              Това двигателят на Фиат ли е?
              Не.
              Двигателя на Опел е с верига, а този на Фиат с ангр. ремък.
              Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

              Коментар


                #37
                Благодаря за мненията, колеги! Последно се спряхме на варианта: Opel Astra J седан, 4-door Enjoy, 1.4 бензин, турбо, MT6, 140 к.с. На 0 км. Средата на януари може би ще е тук.
                Идеален избор.
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар


                  #38
                  А междувременно в Стефанов Моторс Пловдив : https://drive.google.com/drive/folde...Tv?usp=sharing

                  И не ме питайте защо колата е на 14, а не на 0-1-2 максимум 5 км. И има мазен отпечатък на копчето на аварийните. Не знам, но предполагам.

                  Да ни е честита ! Най-вече на сина ми, защото си е негова .
                  Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                  Коментар


                    #39
                    Честито! Много безпроблемни километри.

                    П.П.: Двата нови автомобила, които съм ги подкарвал до сега са били на 6км и 8км. Мисля, че под 4км е почти невъзможно да получиш автомобил.
                    Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                    Коментар


                      #40
                      Благодаря! А в шоурума им видях коли на 1 км. и на 5 км. Според мен са я покарали, някой е решил да се изкефи. Но както и да е, ще го преживеем . За 14 км. няма какво да ѝ се е случило. Само дано е останал бензин да стигнем до първата бензиностанция, защото ги продават с няколко капки бензин в резервоара.
                      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                      Коментар


                        #41
                        Много безаварийни километри, попътен вятър и късмет на младежа.
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          #42
                          Опасно племе са автодилърите. Тази на 8км я получих с пълен резервоар след яко пазарене, иначе била пристигнала на 5км, според дилъра.
                          Знаеш ли къде е произведена - Германия (Rüsselsheim), Англия (Ellesmere Port) или Полша (Gliwice)?
                          Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                          Коментар


                            #43
                            В Полша. Следяхме производството ѝ от момента, в който стъпи на поточната линия . Пращаха някакви имейли, той синът си ги четеше . Важното е, че колата вече е тук. Дано да успеят утре да я регистрират, че иначе вероятно ще остане за след НГ. Между другото, винаги съм си мислил, че новите коли пристигат с всички необходими по закон принадлежности, като пожарогасител и аптечка например. Оказва се, че не е така. Ключ за гуми (китайски), отвертка, кука за теглене, крик и резервна гума - това е всичко.
                            Последна редакция от snake; 21.12.2017, 22:04.
                            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                            Коментар


                              #44
                              Честита придобивка, много без аварийни км и много радост с колата. Иначе, да новите коли пристигат, с всичко необходимо според закона в България, ама ако си го купиш, не само Опел работят на този принцип... Продават цели комплекти.

                              Коментар


                                #45
                                Оооо КАТ Падарджик
                                Миналата година щях да бия там два дребни черни гнома. Добре че младежа от Макскарс ме спря.
                                Дилъра защо не ти я регистрира?
                                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                                Коментар

                                Working...
                                X