Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат палио 1,7 Weekend джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат палио 1,7 Weekend джанти

    Здравейте,

    Получих в наследство кола Фиат палио, но установих,че предните и задните ми джанти са различни,отпред са 175/65/14,а отзад са 175/65/13. По съвет на моя приятелка сега търся да си купя джанти стоманени втора употреба и след това зимни гуми,но понеже съм технически неграмотна не мога да намеря. какво бихте ме посъветвали?

    #2
    Привет ! В подобна ситуация, бих си купил още 2бр джанти 14 цола и бих сложил 4бр гуми 175/65/R14. Това е фабричния размер гуми и джанти за този модел.
    Последна редакция от DJPOPA; 29.10.2017, 15:26.
    Dacia Duster 1.6 4WD

    Коментар


      #3
      Привет ! В подобна ситуация, бих си купил още 2бр джанти 14 цола и бих сложил 4бр гуми 175/65/R14. Това е фабричния размер гуми и джанти за този модел.
      Бихте ли ми препоръчали сайт

      Коментар


        #4
        Ако се търси ниска цена за гуми, според мен най-приемливи са ТЕЗИ.

        За вашия модел дават два типа джанти 5,5jx14 ET44 и 6jx14 ET40. За стоманени джанти, има обяви за употребявани на съвсем приемливи цени, примерно ТОЗИ колега продава такива. Неговите са от Браво и ако са оригинални, ще са ET37 или ЕТ35, но не мисля че толкова малка разлика в офсета ще е някакъв проблем.

        Вече ако се търси по-хубава и скъпа гума, има доста варианти.
        Последна редакция от DJPOPA; 29.10.2017, 17:52.
        Dacia Duster 1.6 4WD

        Коментар


          #5
          Ако се търси ниска цена за гуми, според мен най-приемливи са ТЕЗИ.

          За вашия модел дават два типа джанти 5,5jx14 ET44 и 6jx14 ET40. За стоманени джанти, има обяви за употребявани на съвсем приемливи цени, примерно ТОЗИ колега продава такива. Неговите са от Браво и ако са оригинални, ще са ET37 или ЕТ35, но не мисля че толкова малка разлика в офсета ще е някакъв проблем.

          Вече ако се търси по-хубава и скъпа гума, има доста варианти.
          Благодаря Ви много за съветите.

          Коментар


            #6
            За нищо, дано да съм бил полезен.
            Dacia Duster 1.6 4WD

            Коментар

            Working...
            X