Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

СПЕШНО! Дюзи на брава 1,8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    СПЕШНО! Дюзи на брава 1,8

    Колеги с какви гумички мога да подменя плоските гумички от към смукателния колектор на бензиновите дюзи? Днес ги свалих за почистване оказа се че има някои които са много грозно смачкани. И въобще всъщност има ли такива които да паснат и да няма грижи колата? Смятам ,че за отгоре обикновени О-рингове ще свършат работа?
    Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

    #2
    Колеги с какви гумички мога да подменя плоските гумички от към смукателния колектор на бензиновите дюзи? Днес ги свалих за почистване оказа се че има някои които са много грозно смачкани. И въобще всъщност има ли такива които да паснат и да няма грижи колата? Смятам ,че за отгоре обикновени О-рингове ще свършат работа?
    Здравей колега,

    Можеш да ги подмениш общо взето само с оригиналните такива. Има ги в АХМ-а.
    Fiat Coupe 1.8

    Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

    Коментар


      #3
      Колега откривам само О-пръстените. Можеш ли да ми закачиш линк с плоските гумички че те са ми по-важни?
      Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

      Коментар


        #4
        с о ппъстени тяма да стане вземи ги и ходи с тях в магазин. струват към 2 лв. бройката
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Ха ,казаха ми на мототехника 15 лева парчето и се отказах. За това се прибрах сложих смачканите гумички във вряща вода за 5 мин и се изправиха, даже после като ги слагах обратно паснаха по-плътно. Сега там грижи нямам.
          Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

          Коментар

          Working...
          X