Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Звук отзад в дясното колело?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Звук отзад в дясното колело?

    Колеги, като съм ускорил и натисна спирачка по-рязко отзад в дясно ( предполагам в колелото някъде) се чува едно: туп туп туп туп докато спра. Предполагам че е свързано с накладките, ама да питам и за вашите преположения. По време на движение няма тоя звук, само при натискане на спирачката.
    Ако знам помагам, ако не знам питам - лична сентенция!

    #2
    Крив диск или барабан, каквото имаш отзад.

    Коментар


      #3
      Ами не знам какво имам.. Имам алуминиеви джанти. При ниска скорост не се чува, но когато е по-висока и спирам идва и звука... Ще я закарам на майстор да я прегледа, не е голяма болка точно това
      Ако знам помагам, ако не знам питам - лична сентенция!

      Коментар


        #4
        Просто погледни гумата отзад тогава, ако има диск като отпред няма как да не го видиш.
        Дисковете по - често се кривят. Аз бих го сменил възможно най - скоро ама всеки си знае...

        Коментар


          #5
          Разбира се, че ще го сменя ако се налага... Оставих колата да я мият и послеще погледна. Каквото има разбирй се ще го оправя веднага. Щеше да е хубаво ако са накладки нещо, ама щом казвате криви барабани или дискове
          Сега погледнах на една снимка... с барабани са. Това как се криви не знам, но ще проверя.
          Последна редакция от Lakokara4a; 22.10.2017, 13:01.
          Ако знам помагам, ако не знам питам - лична сентенция!

          Коментар


            #6
            ооо криви си се.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              Освен криви баранбани, което е на първо място, може и калпаво феродо да прави такива бели, а така също и износени накладки.
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                #8
                Аз в това се съмнявам повече, но ще видим като сваля нещата да прегледаме.
                Ако знам помагам, ако не знам питам - лична сентенция!

                Коментар

                Working...
                X