Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Пунто МК1 1998

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Пунто МК1 1998

    Продавам Фиат Пунто МК1 1998 , 1,2spi, 4 врати, климатик, ел.стъкла, аларма и т.н.

    Километри ако това има значение - 152 000км.

    Колата е в движение, но може да се вземе и за части. Сменян е блока на двигателя и ако ще се купува да се кара е задължително да се вземе от някой от София, за да се мине през КАТ само за смяна на талона. Новият двигател не е описан в талона.

    Състоянието на автомобилът е задоволително - лек удар отпред и още по-лек отзад(незабележим). Двигателят работи добре. Ходовата част също бива. Салонът е доста запазен, да не кажа, че е един от малкото без прогорено от цигари по седалките. Климатика работи.

    Продава се по простата причина,че ми е 4-та и не я карам (въпреки,че вчера се повозих на нея), а пък ми е свидно да я хвърля за скрап. Също и нямам време и желание да я продавам на части.

    Цена нещо символично над цената за скрап. Офирти на ЛС или на krank@abv.bg

    ПП. да се има предвид че е с почти пълен резервоар - т.е. оферти от 200 лв са несериозни

    Нещо не мога да кача снимки. Може да я видите тук:http://krank.snimka.bg/automobiles/p...05689.38300226

    А забравих още нещо: Бонус зимни гуми с джанти 13"
    Последна редакция от KPAHK; 18.10.2017, 18:28. Причина: снимки
    ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
    o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

    #2
    Ако я даваш на части може да измислим нещо за панела на парното :D и за топката на ск лост с кожата.
    this

    Коментар


      #3
      За сега не ми се занимава да разглобявам









      ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
      o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

      Коментар


        #4
        Явно няма мераклии да вземат Рунтото цяло
        Нека ако има мераклии за на части всеки да пише на ЛС какво му трябва и кви пари ву се дават
        ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
        o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

        Коментар


          #5
          Явно няма мераклии да вземат Рунтото цяло
          Нека ако има мераклии за на части всеки да пише на ЛС какво му трябва и кви пари ву се дават
          Не съм от Сф. Движи ли се пунтьо? Проблеми, у, а ........ Цена?
          http://vbox7.com/play:53b65925 (rofl) a sega ko e tui neshto :O (rofl)(rofl)(rofl)

          Коментар


            #6
            Не съм от Сф. Движи ли се пунтьо? Проблеми, у, а ........ Цена?
            Горе всичко си пише. Проблеми освен с пре регистрация в провинцията няма. Октомври му изтече прегледа. ГО мисля че е актуална още. Цена 600лв+ (почти е спазарено за 600, но купувача не ме радва - бих желал да я вземе някой да я кара и да и се радва, а не някой дето ще гледа да изкара кинти от нея)
            ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
            o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

            Коментар


              #7
              Именно, интересува ме за втори, предимно градски автомобил. Пунтьовците са ми слабост от на времето . А документално какъв е "филма"? В случая съм от Ловеч.
              http://vbox7.com/play:53b65925 (rofl) a sega ko e tui neshto :O (rofl)(rofl)(rofl)

              Коментар


                #8
                Кое по-тоно не разбра от следният абзац:

                Колата е в движение, но може да се вземе и за части. Сменян е блока на двигателя и ако ще се купува да се кара е задължително да се вземе от някой от София, за да се мине през КАТ само за смяна на талона. Новият двигател не е описан в талона.

                Колата е моя и е регистрирана и си има всичко - талони, ГО, прегледа май е изтекъл, но всичко е наред. Просто преди време беше пукнал блока на двигателя ие сменен, като не съм се занимавал да го водя в КАТ и да се променя талона. Затова съм писъл, че е добре следващият собственик да е от София и да си я кара със старите номера и да я прехвърли документално без да се минава на каналита в КАТ, понеже не знам как стоят нещата с промяна на номер на двигател в талона - Технотест и тем подобни глупости. Като я закараш в Ловеч да я регистрираш и най-вероятно ще те върнат защото номерата на двигателя и то в талона няма да отговарят. Най-вероятно има процедура за законна смяна, но нито съм се интересувал, нито ми се занимава.
                Последна редакция от KPAHK; 22.11.2017, 16:14.
                ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
                o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

                Коментар


                  #9
                  Нещо мераклии, че седи и ръждясва на улицата
                  ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
                  o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

                  Коментар


                    #10
                    Обявата актуална ли е ?

                    Коментар


                      #11
                      Интересува ме кора багажник имаш ли я и здрава ли е.

                      Коментар

                      Working...
                      X