Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Honda CBR или Suzuki GSXR

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Honda CBR или Suzuki GSXR

    Здравейте колеги! От известно време съм замислил покупка на мотор. Като цяло съм се спрял на Honda CBR F4 2000г. но се вглеждам и на Suzuki. Кое ще е по-добрия вариант според вас? Ориентирал съм се към 600 кубика и да е около 2000-2003г.

    #2
    r 600 yamaha насочи се към това.
    едно приятелче продава r1 ако п редставлява интерес за теб.
    имаш ми телефоните мога да те свържа. мотора е страшно гледан
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Нещо не ми допадат Yamaha, но благодаря за предложението. Все пак ще го имам впредвид.

      Коментар


        #4
        CBR RR
        EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
        EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
        FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

        Коментар


          #5
          Що направо не земеш карбуратори от CBR и не ги сложиш на фиата да видиш кво става :D:D:D
          this

          Коментар


            #6
            Я малко да повдигна темата, че сезона наближава а аз още нямам мотор Та дали ще греша ако взема мотор с карбуратори? За сега съм се спрял на Honda cbr f4 2000г. Чувам различни мнения за мотори с карбуратори и тези с инжекжиона. Бих искал да вметна, че не търся нещо което да го карам изродско и да съм във високи обороти. Просто ми харесва да карам такъв тип мотор. Имал съм f1 преди години и явно не ми е минала тръпката.

            Коментар


              #7
              Здравей, аз карам мотори от има няма 16 години. В момента имам Yamaha R6, иначе съм имал и Хонда, Дукати, Кавазаки дори за малко и Сузуки. Аз лично харесвам и карам 600 кубикови мотори, причини много - по къси и маневрени са, по-малък разход на гориво, по-малко масло, по-нисък данък... Хондите не са особено бързи, но пък са много здрави и най малко се чупят като цяло, Сузукитата са по агресивни но си изискват повече поддръжка. Хондата е хубав и приличен мотор, ако не си имал досега и ще ти е първи.

              --------------------

              Коментар


                #8
                Имал съм f1 преди 4 години и от тогава само се каня да купувам отново. Не ми трябва нещо което да е супер бързо, но пък и не искам мотор който да е скучен. За сега f4 е това на което съм се спрял. Само малко ме притеснява че модела, който съм харесал е с карбуратори, но пък момчето което ми го предлага го е гледал както трябва.

                Коментар

                Working...
                X