Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

1.3 мултиджет на Сузуки ЕГР-клапан

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    около 180 за 120к.с и 215 за другите 140,150 к.с ( с отстъпка). Да уточня ,че за 1.3- 75 и 90 к.с е различен егр-а.
    Последна редакция от Brevetti; 11.10.2017, 19:31.
    Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

    Коментар


      #17
      Аз явно няма да стигна до клапана. Започнаха да се проявяват и други неща по ходова част, купе....... и по добре друг да налива пари в това Сузуки.

      Коментар


        #18
        колеги сппделете кой как се справил с проблема с егр.

        Коментар


          #19
          Здравейте колата ми е Фиат Добло 1.3 мултиджет, при мен има грешка от EGR клапана която многократно изчиствам и не след дълго пак светва жълтата лампа check engine.Няколко пъти опитах да го почистя със спрей последните два пъти беше със специализиран спрей на Wynn's ,резултат никакъв.Колата е на около 230 000 км ,среден разход на гориво ми показва на таблото 57.6mpg .
          Наскоро я карах доста дълго по магистралата над 2000км и забелязах че както си светеше лампата сама си изгасна по време на движение,но на следващия ден пак светна.
          От време на време пропушва синкаво бял пушек но е за кратко и след малко дълго каране се нормализира.
          Като цяло за момента не ми създава някакви проблеми освен че свети жълтата лампичка.
          Последна редакция от paulos; 09.02.2020, 16:03.

          Коментар


            #20
            То тъй, светва гасне, светва гасне и в един момент - светва и не гасне.
            FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

            Коментар

            Working...
            X