Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спойлер на фиат стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спойлер на фиат стило

    Здравейте колеги, купих си спойлер със стъкло за фиат стило 3 врати. Имам питане дали е възможно да измеря и да направя дупки към вече поставеното задно стъкло за спойлера вместо да сменям цялото стъкло и да си сложа фабричния спойлер. Ако някой вече го е правил моля да обясни точно как, какви боргии за стъкло трябва да се вземат и от къде. Благодаря!

    #2
    Не е нужно да пробиваш стъклото,залепи го с полиуретанов силикон/от този с който лепят стъклата/ и няма да мръдне.Пробвано е.
    Маренго 1.9Jtd-110 2002

    Коментар


      #3
      Не е нужно да пробиваш стъклото,залепи го с полиуретанов силикон/от този с който лепят стъклата/ и няма да мръдне.Пробвано е.
      Благодаря ти! Нужна ли е много сръчност? Предполагам трябва да се изрежат стърчащите болтове от спойлера?

      Коментар


        #4
        Почистваш с обезмаслител местата които ще лепиш,ако болтовете са на спойлера трябва да ги махнеш,ще ти трябва и тиксо или някакви лепенки с които да фиксиращ спойлера след като го намажеш със силикона.
        Маренго 1.9Jtd-110 2002

        Коментар


          #5
          Ако все още не си го монтирал виж в тази тема : http://www.fiatforum.bg/showthread.p...=1#post1347857
          Снимал съм как съм облепил моя. Болтовете се развиват от сполера с помощта на клещи.
          ===/////===
          Fiat Bravo 198 T-Jet 120 - Bellissima
          Фиат Пунто 188 Литър и двеста, 60 градуса - Точката

          Коментар

          Working...
          X