Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Работа в Спийди,Еконт или Интайм?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Благодаря ти за доста изчерпателния отговор първо да вметна ,че тези пари няма да харчат почти или минимално ще е това което ще се харчи от тях като предполагам до края на януари бих работил .Тъй като не са ми основни доходи понеже се занимавам с добив на крипто валути което ми е недостатъчно за съжаление ,НО ако си хвана работа няма проблеми всички пари да ходят в "касичката " а да живея от другите .Иначе не чакам някоя работа за 2 бона понеже не съм чак до толкова квалифициран в тази област все пак а и нямам опит аз съм навит и за 500лв понеже пак си са пара.Даже и 2ра работа съм говорил през ноща като пазач :D да изкарвам допълнително някой лев

    http://www.fiatforum.bg/showthread.p...0%B7%D0%B0-BTC с това което се занимавам с момента така "любезно" вашия модератор преди мнооого месеци се направи на интересен и ми я прати в кофата темата .Ако все пак някой не е наясно какво точно значи да се занимаваш с криптовалути може да хвърли едно око
    Според мен, в тези офиси на куриерите, едва ли ще успееш да спестиш бог знае колко. Защо не се пробваш в Доминос - като разносвач на пица, според мен ще се изкарват не лоши пари, основно от бакшиши?

    Коментар


      #17
      големите търговски вериги също търсят персонал в момента.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #18
        Както писах и в първия си пост - повечето офиси на Еконт и Спиди са франчайзингови - всеки офис, или група офиси, са си отделна фирма.
        Лично познавам собственика на единия от Козлодуйските офиси, колега ми е, та знам.
        Та и условията за работа от офис до офис нямат нищо общо.

        Коментар


          #19
          Ясно
          this

          Коментар


            #20
            Спиди=помия. Няма такива негодници просто, персонала им се сменя буквално през 25 дена. Да не говорим,че са събрани от кол и въже и не знаят къде се намират.... Виж Еконт е друго нещо.
            Fiat Punto MK1 1.2 60 hp, 99`

            Коментар


              #21
              Не знаех, че офисите на Еконт са франчайзи, но винаги ми е правило впечатление, че персоналът е много мотивиран. Даже когато отвориха офис до нас, бях стреснат от тоталната незаинтересованост на служителите. Сефте виждах такова нещо, а пращам писма с Еконт откъде ли не. Само след 2 месеца същите тези хора промениха отношението си към работата и клиентите на 180 градуса, и вече повече от година всичко си е като във всеки друг офис на Еконт, в който съм бил. В този смисъл силно ги препоръчвам. Даже и аз от време на време си мисля да кандидатствам за работа при тях. Не съм сигурен дали стават за временна работа, каквато търси колегата. Базирано на горния случай, както и на факта, че персоналът е на всякакви възрасти, имам усещането, че изпитателния срок не е особено мотивиращ.
              браво 1,6/90 - 09 г.

              Коментар


                #22
                Работил съм го това много отдавна. Не се занимавай. Офисите са франчайзингови и в читавите, за да дойде нов човек, трябва предишния да е умрял. Виж, по скапаните места....свободни позиции колкото искаш. Но там едва ли ще издържиш дълго. Образованието навън...подкрепям с две ръце! Но куриерската работа не става много за временна. ОТделно...заплащането се съмнявам да ти позволи нещо повече от съвсем скромни спестявания.

                Коментар


                  #23
                  Разбирам
                  this

                  Коментар

                  Working...
                  X