Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Работа в Спийди,Еконт или Интайм?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Работа в Спийди,Еконт или Интайм?

    Здравейте чудя се да почна работа във някоя от тези куриерски фирми и искам да попитам как е положението,че чета,че по рано било зле в спийди а сега намирам доооста техни обяви .
    this

    #2
    Да разбирам ,че мераклия няма по тоя въпрос ?
    this

    Коментар


      #3
      Нали щеше да ходиш да учиш в Дания ве, младеж?
      Всеки офис на горните компании си е отделна фирма и условията са различни. Докато не пробваш, няма да разбереш.
      На мен ми прави впечатление, че в офисите на Еконт, които ползвам, от години работят едни и същи хора. Значи са доволни.

      Коментар


        #4
        Здр. За да уча някъде нало трябва и пари за живеене да събера колега
        this

        Коментар


          #5
          е там баш няма нищо да събереш.
          колко заплата дават 500 600 лв. е няма що.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #6
            Интернет спийди са написали гарантирани 800 поне а и ти колко очакваш ? 2000 ли :D
            this

            Коментар


              #7
              ако те устройват стреляй.
              ама не очаквай кариера да направиш там.
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #8
                Здр. За да уча някъде нало трябва и пари за живеене да събера колега
                Дано не ме разбереш грешно, но ако разчиташ на себе си, за да събереш пари, за да заминеш за Дания, като през това време нямаш "гръб", който да те поддържа допълнително (да не кажа основно), по-добре наистина забрави да отиваш натам. Единствено, което ще направиш, е просто да загубиш и малкото спестено.
                Просто съвет.
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар


                  #9
                  S_BANKOV написа: Преглед на мнението
                  ако те устройват стреляй.
                  ама не очаквай кариера да направиш там.
                  Аз и не търся целта ми е да върша няква рабита дето що годе лови окото... .Друг въпрос е дали изобщо търсят млади 19 годишни без мн мн опит в тая сфера
                  Дано не ме разбереш грешно, но ако разчиташ на себе си, за да събереш пари, за да заминеш за Дания, като през това време нямаш "гръб", който да те поддържа допълнително (да не кажа основно), по-добре наистина забрави да отиваш натам. Единствено, което ще направиш, е просто да загубиш и малкото спестено.
                  Просто съвет.
                  Дано не ме разбереш грешно, но ако разчиташ на себе си, за да събереш пари, за да заминеш за Дания, като през това време нямаш "гръб", който да те поддържа допълнително (да не кажа основно), по-добре наистина забрави да отиваш натам. Единствено, което ще направиш, е просто да загубиш и малкото спестено.
                  Просто съвет.
                  Парите ми трябват да си платя депозита за квартира за първите месеци наведнъж ,отделно имам аз откъде да взимам пари и кой да помага .Понеже от теб искат да платиш депозит наведнъж за квартира за месеци напред а 1 месец е около 400-500евро надявам се разбра защо ми трябва работа После вече университета ти дава около 800 евро ако работиш в него 2 часа на ден мин. Или някъде другаде
                  Последна редакция от mitice; 03.10.2017, 12:35.
                  this

                  Коментар


                    #10
                    Колега, не знам от къде си, но куриерските фирми не са топ в областта на заплащането. Не си писал и какъв си по професия (образование), но най-добре е да се ориентираш към повече от една алтернатива. Надявам се да не си като повечето младежи, дето хем ги боли хем ги сърби. Към момента има доста добри оферти откъм заплащане, но са в сектори, които не са особено привлекателни - монтажници (на конструкции, климатици, дограми и пр.), производствени работници (буквално всякакви), строители (пак всякакви), шофьори (особено професионални), търговци и дилъри екс ван, всякакъв тип техници (силни и слаби токове), макар да работят като обикновени окачвачи на кабели, автомеханици, монтьори и пр.
                    Ако имаш някакво специално образование, ориентирай се на там. Един от проблемите в момента е, че всеки се занимава с това което не му е работа (за което не е учил) - например завършил право пък кара такси...
                    Ако нямаш специална квалификация и особени познания, преквалифицирай се, в момента са хит преквалификационните курсове, както от бюрото по труда, така и от отделни фирми. Колкото и странно да звучи, много добро е заплащането в богатите земеделски кооперации в Добруджа за механизатори (трактористи, комбайнери, шофьори).
                    Ако пък си технически грамотен, и си в час с компютри и ІТ, имаш големи възможности да се запишеш на такъв курс (особено в София има много такива, дори от самите ІТ фирми), понеже не достигат писачи на кодове... еле пък алгоритмисти... Възможности има много, не се оставяй на първото което ти хрумне.
                    Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                    Коментар


                      #11
                      Идейте са ти доста добри но аз търся работа която сега мога да почна и след 3-4 месеца да замина в Дания

                      Иначе по диплома съм завършил С профил икономика и информатика и се занимавам с сглобяване/поправка на комп. Лаптопи и прейнсталирам също и телефони .
                      this

                      Коментар


                        #12
                        Много си млад и зелен, особено зелен Дано не се нашиеш яката накрая. Успех ти желая
                        ФИАТ- Пътят е само формалност
                        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                        -----------------------------------------------------
                        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                        Коментар


                          #13
                          Ще почнеш сега, ще работиш 2 месеца преди да вземеш първата заплата, после ще работиш още 2 и ще напуснеш, което значи, че ще вземеш най-много 3 заплати.
                          Ако заплатите са по 800 лв, ще събереш 2400 (1200 евро), но трябва изобщо нищо да не харчиш от заплатите си (и аз искам да мога така).
                          Похвално е, че искаш да си изкараш сам част от парите, и моят съвет е да не се отказваш.
                          Пак казвам - не знам какви заплати получават, но и в единия от ямболските офиси, и в единия от козлодуйските, които ползвам вече 4-5 години, работят едни и същи хора (вкл. и куриерите им). Предполагам, че за да стоят 5 години на тая работа, са доволни от заплащането и условията.
                          Не слушай кво ти пишат колегите по-горе, всичките са дърти пръчове като мене със солидно образование и добра работа.
                          Аз навремето, като завърших средно, прекъснах с висшето и чаках да ме вземат в казармата, се бях хванал да продавам вестници, а после бях нощен пазач (за да не ми дават за кафе пари нашите). А на първата ми работа вече като висшист, първата ми заплата беше 190 лв брутно (чисто малко под 160) - това през 2000 година, когато нормалните хора взимаха 300-400 лв. И с тия пари издържах себе си и жена-студентка. (Е, и допълнително изкарвах каквото мога).
                          Тъй че, ако ти е кеф, хващай се. Особено ако няма да чакаш на тия пари за ядене и сметки.

                          Куриерската работа има един много голям плюс: разнасяйки пратки по разни офиси, се запознаваш с много хора. Не се знае от кой храст какъв заек ще изкочи.

                          А, и още нещо. Освен ако не си някакъв супер-дупер IT спец, не чакай да почнеш на заплата 1500-2000 лв. За такива пари ще трябва или да си гений, или да имаш солидно образование, много опит и стаж. Знам, че всеки иска да почне на 2 бона, ама реалностите са леко по-различни.
                          Последна редакция от Immortal; 04.10.2017, 21:35.

                          Коментар


                            #14
                            Благодаря ти за доста изчерпателния отговор първо да вметна ,че тези пари няма да харчат почти или минимално ще е това което ще се харчи от тях като предполагам до края на януари бих работил .Тъй като не са ми основни доходи понеже се занимавам с добив на крипто валути което ми е недостатъчно за съжаление ,НО ако си хвана работа няма проблеми всички пари да ходят в "касичката " а да живея от другите .Иначе не чакам някоя работа за 2 бона понеже не съм чак до толкова квалифициран в тази област все пак а и нямам опит аз съм навит и за 500лв понеже пак си са пара.Даже и 2ра работа съм говорил през ноща като пазач :D да изкарвам допълнително някой лев

                            http://www.fiatforum.bg/showthread.p...0%B7%D0%B0-BTC с това което се занимавам с момента така "любезно" вашия модератор преди мнооого месеци се направи на интересен и ми я прати в кофата темата .Ако все пак някой не е наясно какво точно значи да се занимаваш с криптовалути може да хвърли едно око
                            Последна редакция от mitice; 04.10.2017, 23:26.
                            this

                            Коментар


                              #15
                              Благодаря ти за доста изчерпателния отговор първо да вметна ,че тези пари няма да харчат почти или минимално ще е това което ще се харчи от тях като предполагам до края на януари бих работил .Тъй като не са ми основни доходи понеже се занимавам с добив на крипто валути което ми е недостатъчно за съжаление ,НО ако си хвана работа няма проблеми всички пари да ходят в "касичката " а да живея от другите .Иначе не чакам някоя работа за 2 бона понеже не съм чак до толкова квалифициран в тази област все пак а и нямам опит аз съм навит и за 500лв понеже пак си са пара.Даже и 2ра работа съм говорил през ноща като пазач :D да изкарвам допълнително някой лев

                              http://www.fiatforum.bg/showthread.p...0%B7%D0%B0-BTC с това което се занимавам с момента така "любезно" вашия модератор преди мнооого месеци се направи на интересен и ми я прати в кофата темата .Ако все пак някой не е наясно какво точно значи да се занимаваш с криптовалути може да хвърли едно око
                              За Еконт специално мога да се изкажа, че дълги години работих с един и същи офис. Познавах и тримата вътре (едно момиче и две момчета). Първо си тръгна мацката, единия пич ми каза тогава "че то издържа ли се". После си тръгна той, накрая колегата му. След това започна една въртележка. От началото на годината съм приел сигурно 15 пратки, като все от нови лица. Явно нещо се е променило при тях, или в този офис, или в Софийските, но в момента щом има текучество може би не е толкова ок.


                              Хех... сега малко за криптовалутите. Покрай мен почти не остана човек дето да не копа. Лично аз само съм помагал за създаване на една малка ферма, поръчвайки за един приятел 20 карти R9 290X преди години. Едно време като излезе R9 380X и си я купих, всички около мен ме имаха за луд, че играя Фар Край 4, а не копам. Но си прав, 3-4 карти няма как да ти оправят доходите за месеца. А иначе по тази тема си има доста писано по форумите, но тука сме повече автомобилен и явно модератора е преценил, че не е за нас.
                              Fiat Coupe 1.8

                              Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

                              Коментар

                              Working...
                              X