Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мек педал мареа 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мек педал мареа 1.6

    Здравейте, след отваряне на барабаните за смяна на задни накладки установих че имам протекло задно цилиндърче. Смених го, смених и накладките и обезвъздуших само цилиндърчето, което смених (не знам дали така се прави, точно затова е и твмата тук)
    Та проблема е следния - колата си има спирачки и ръчна, но на изгасен двигател с 2 натискания на спирачката, педала се одървя, но не достатъчно като че ли. При твърд педал го натискам около 2см.
    Иначе колата си спира, даже по добре откакто беше със старите накладки(не бяха много зле откъм износване, просто бяха стари)
    И да питам за последователността за обезвъздушаване, ако се наложи да ги пусна всичкитв колела..

    #2
    Щом ти е нормален педала докато караш няма смисъл от повече обезвъздушаване .
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3
      krachoff написа: Преглед на мнението
      И да питам за последователността за обезвъздушаване, ако се наложи да ги пусна всичкитв колела..
      Задно дясно, задно ляво, предно дясно, предно ляво ......
      Истинския мъж се познава дори когато е гол!

      Zastava Yugo 45 - 1984, Hyundai Teraccan 2,9 CRDi - 2002 , Fiat Grande Punto EVO 1,4 petrol/CNG - 2009

      Коментар

      Working...
      X