Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вибриране на волана между 120 и 140км/ч

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Банков не ме е еня кой какви ги ръси стига да си помагаме.Все пак е форум за автомобили а не литературно четене
    198mjet Bravo

    Коментар


      #17
      Оказаха се вътрешните карета,Едното на лявата полуоска го намерих и смених,но на дясната няма намиране.Предлагат цяла полуоска.Това е инфо за някой колега ако реши да ги сменя при подобни проблеми.Има разлика и в самите карета като диаметър,зъби и тн между ляво и дясно каре.Аз си реших проблема на старото каре с по гъста грес(почти като лепило) и за сега 2000км няма проблем
      198mjet Bravo

      Коментар


        #18
        Чичо ти Жан ги рециклира доста успешно тия.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #19
          Банков,прати ми тлф на този пич за всеки случай.Аз съмв Германия и го поръчах директно от фиат.69 евро струва ама нямам изход.Колата ми трябва,
          198mjet Bravo

          Коментар


            #20
            той е в младост обаче.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #21
              GeletoFIATbravo написа: Преглед на мнението
              Банков не ме е еня кой какви ги ръси стига да си помагаме.Все пак е форум за автомобили а не литературно четене
              Колега, не си прав. Да умаловажаваш писането, грамотно и на български език, е лошо. Вярно е, че всеки греши, но в случая не става въпрос за неволна грешка. Предполагам не можеш да ми посочиш дума в множествено число, която да завършва на Й. Просто защото таква няма.
              По темата: успех с решението на проблема.

              Коментар


                #22
                От вчера съм горд собственик на Добло 1.9 м-джет 2008-ма и ми направи същия проблем, но още от 80км/ч нагоре. Като сваля крак от газта - вибрациите изчезват.
                Бившият "собственик" ме успокои - било вътрешно каре за 30 лева. Днес в сервиз чувам, че върви с полуоската (дясното).
                Има ли вариант да не е съвсем така?
                Fiat Doblo 1.9 MJet
                land Rover Discovery 300TDi
                Suzuki V-Strom 650

                Коментар


                  #23
                  *Ревизия на предното ми предположение. Полуоските се оказаха ОК. След смяна на компрометираната демпферна шайба на коляновия вал проблема изчезна.
                  Проверете за едностранно износване на пистовия ремък, ако има - шайбата е за смяна.
                  Fiat Doblo 1.9 MJet
                  land Rover Discovery 300TDi
                  Suzuki V-Strom 650

                  Коментар

                  Working...
                  X