Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за гуми Линг Лонг

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнение за гуми Линг Лонг

    Колеги походих малко по мъките закупух чисто нови Премиори зимни 195/65/15 на стилото покарах 700км тресеше отидох за смяна смениха предните бяха криви фабрично сложиха същите след 200км пак почна с тресенето пак отидох пак се оказаха криви смениха ми чегирите само че тези са китайски Линг Лонг winter hp някакво мнение за тях ?

    #2
    Трябва да си смениш гумаджията. Колата ти явно има проблем, а гумаджията сменя ли сменя "фабрично криви" чисто нови гуми...
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      Колега карах 16ки карах и тези 15ки с износени гуми преди това от както сложихме новите премиори почна с тресенето първия път буквално след излизане от гумаджията,после като отидох само при завъртане с ръка се виждаше как подскача гумата смениха ги пак с нови същата марка,след няколко километра пак се почна отидох вдигнаха я цялата смениха ги с китайските и казаха край повече проблем няма да имаш явно гумите са били проблемни ...сега търся мнение за линг лонг стават ли не стават ли

      Коментар


        #4
        Мама ме е учила, като видя таралеж, да не си го слагам в гащите!
        Премиорито се прави в Украйна. Откак сключиха споразумението за търговия, пазарите на половин Европа са заляти с украински боклуци. Засега преобладават електроуреди и продукти на химическата промишленост, разни строителни неща...но все по-често навлизат авточасти и консумативи. Няма как да ти каже някой стават или не-трябва да покараш с тях. Китайската стока, при все, че от там към нас пътуват предимно най-големите боклуци, е класи над украинската.

        Коментар


          #5
          Премиори 175/65/14 струва в Украйна 39лв, клиентска цена.
          Ако сложим и отстъпка, може би 30-32лв.
          Е, може ли да не са фабрично криви тези "гуми"?
          Същото ми каза приятел за китайските Нанканг - крив и трудно се балансират.
          Да не говорим, колко лесно им излиза балон.
          Приятел си купи Aeolus китайчета, и засега е много доволен.
          1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

          Коментар


            #6
            Tempras написа: Преглед на мнението
            Приятел си купи Aeolus китайчета, и засега е много доволен.
            AEOLUS са съвсем друга бира, колега. В тазгодишния тест за летни гуми на ADAC, тези китайци AEOLUS са класирани на 9-то място и показват отлични качества. Като дори бият някои доказани марки като MICHELIN, KUMHO, SEMPERIT, HANKOOK. Бях се засилил точно тях да си купувам, но тука ме разубедиха колегите и си купих GISLAVED, от които съм много доволен за сега.
            Dacia Duster 1.6 4WD

            Коментар


              #7
              Аз карам с AEOLUS. Гумите са зимни, купих ги преди 3 години. Две от тях ги направих "летни" , защото искам нови зимни 2 гуми за отпред. Вчера пипах грайфера е още мек, при положение, че цяло лято ги е пекло слънцето. Аз съм доволен. От този клас и за Taurus имам добри впечатления.
              Последна редакция от Papi___; 23.09.2017, 19:39.
              Fiat Punto MK1 1.2 60 hp, 99`

              Коментар

              Working...
              X