Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премахване на ДПФ филтър на Кома 1,9 mjet

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Премахване на ДПФ филтър на Кома 1,9 mjet

    Здравейте,
    Дойде време и аз да премахна ДПФ филтъра.От вчера колата влиза в авариен режим и на диагностика излиза грешка "филтър за твърди частици".След изчистване на грешката всичко е О.К. за 10-на километра и пак светва чека и пак колата влиза в авариен режим.
    Моля колеги които са го премахнали и имат лични впечатления от сервизи в София и/или Благоевград да напишат координати на сервизите в които са им премахнали филтрите.
    Предварително благодаря.
    Ланча Капа 2,0 VIS
    Фиат Крома 1,9 multijet 185 к.с. ремап

    #2
    в софия мога да ти препоръчам Вово от екстриим сервиз.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Много благодаря колега S_BANKOV.Знам за Екстрийм сервиз на Бобо от предишният форум в който членувах-Ланча България.
      Няма ли колеги които са били в други сервизи и са останали доволни?
      Ланча Капа 2,0 VIS
      Фиат Крома 1,9 multijet 185 к.с. ремап

      Коментар


        #4
        Много благодаря колега S_BANKOV.Знам за Екстрийм сервиз на Бобо от предишният форум в който членувах-Ланча България. Няма ли колеги които са били в други сервизи и са останали доволни?
        Аз лично ползвам услугите на Сашо - Лисан Сервиз. Вентура също правят тази манипулация, както и Екстрийм - безпроблемно. Също и при Радо - Спринтауто. Всичко това за София.

        Коментар


          #5
          И аз искам да махна моя DPF филтър и искам да ви попитам няма ли да имате проблеми с прегледи или с полицай случайно ?
          this

          Коментар


            #6
            Намери някой, който може да ти изчете ECU-то. Мисля, че твоето е EDC16C39, изпрати ми файла. Ще ти го премахна и след това ще го ъплоудваш. Самия DPF можеш да го разпробиеш по-късно. Сензора за диференциялно налягане трябва да си остане!

            Коментар


              #7
              И аз искам да махна моя DPF филтър и искам да ви попитам няма ли да имате проблеми с прегледи или с полицай случайно ?
              Аз съм с премахнат филтър вече от 4 години на Алфата. Никога никой не ме е питал нищо, нито при преглед, ното при рутинна проверка. Според мн повече от 60 % от движещите се по пътищата дизелови автомобили след 2006 г., по пътищата са претърпяли тази манипулация.

              Коментар


                #8
                И аз искам да махна моя DPF филтър и искам да ви попитам няма ли да имате проблеми с прегледи или с полицай случайно ?
                Това на пунтото, или на голфа?
                Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                Коментар


                  #9
                  Пунтото е с DPF голфа не е с дпф
                  this

                  Коментар


                    #10
                    Колега, някакво много странно пунто караш значи, ДПФ се слага на коли евро 5 и 6. Твоето май не беше даже jtd, да не би да бъркаш двата щата - катализатор и ДПФ?

                    Коментар


                      #11
                      така ми се видя ще ви пусна една снимка отдолу да се види по добре
                      this

                      Коментар

                      Working...
                      X