Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой с кабел за диагностика на Брава 16 от Варна.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой с кабел за диагностика на Брава 16 от Варна.

    Искам да помоля някой колега който има кабел за диагностика че Фиата отказва да пали от време на време най-често сутрин.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    #2
    Виж помпата дали върти в началото CODE гасне ли
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      И помпата върти и кода гасне дори и фабричната аларма съм спрял,но когато върти чека премигва .
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар


        #4
        Не знам дали температурния датчик който е на термустата има намеса пробвах и с нов датчик на коляновия вал.
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          #5
          пробвай с нов акумолатор.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #6
            Мерил ли си напрежението когато върти стартера?Бензин има ли?На пласмасов колектор не съм отварял кошницата,но на металния когато падне бензина до някакво ниво помпата засмуква трудно и съответно пали трудно.С какви колектори е колата,ако е пласмасовите може да я закачим
            FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

            Коментар


              #7
              Колата е с метален колектор бензин има 14 години карам фиати това с кошниците го знам и ако е от това няма да свети чека . Акумолатор няма смисъл да слагам друг,този върти достатъчно.Днес мерих температурния датчик на термустата 1680 ома при 30 градуса свалих и пичистих стъпковото моторче и мап сензора то няма връска с моя проблем ама ей така за спорта.за сега пали но утре ще я видя сутринта .То винаги първото палене е проблем върти по 15 минути.И другата седмица ще намеря пети и презацепвам агренажа и мисля че ще си дойдат нещата на мястото.
              Последна редакция от dani389; 17.09.2017, 21:43.
              FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

              Коментар


                #8
                Сега гледах делфито,уж чете и йав 1аф ,но ако го чете най вероятно ще е само грешки,имам и пети.Все пак измери напрежението когато върти стартера
                FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

                Коментар


                  #9
                  Днес мерих и напрежението по време на въртене 11.5 на акумулатора по мултицед .11.7 по уреда който съм монтирал в колата.Според мен това е задоволително но ако трябва имам и по силен акумулатор мога да го сменя. Ако имаш желание не пречи да дойда някъде и да пробваме какво ще прочете драсни ЛС.
                  Последна редакция от dani389; 18.09.2017, 19:23.
                  FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                  Коментар


                    #10
                    пробвайте с кабели.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      #11
                      Странно,май не мога да изпратя съобщение
                      FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

                      Коментар


                        #12
                        Пробвах ме с делфи не стана .И два дена умуване и проба на какво ли не проблема си остана.И докато не я закача няма да има управия, или на части и към Надин.
                        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                        Коментар


                          #13
                          Колега що не си мернеш компресията?
                          Фиат Стило 1.8 16V , с хладилна жабка.

                          Коментар


                            #14
                            Защото от липсата на компресия не свети чека там проблема е постоянен не когато и скимне на колата.Проблемът е слаба връска и без диагностика мисля че я намерих но сега почна да пали и чакам да си прояви проблема.
                            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                            Коментар

                            Working...
                            X