Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Газаджия в София за изпарител Mimgas

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Газаджия в София за изпарител Mimgas

    Моля да ми препоръчате читав газаджия в София, познаващ марката Мимгаз. По-възможност в кварталите Младост, Студ. град или поне от тази страна на София В крайна сметка където и да е.

    Уж съмненията за голям разход на газ бяха в изпарителя. Смениха ми го с нов и продължава да харчи ламята (Фиат Браво 1.6, обикновена ГУ). Дали е възможно да изпуска от зареждачката?! По принцип има драма със сачмата при зареждане - изпуска малко. Газаджията, който монтира изпарителя каза, че не вижда проблем в уредбата, пръска отпред и отзад при бутилката. Не откри теч и като всеки газаджия каза - проблемът не е в уредбата, търси го другаде

    #2
    За голям разход на газ говорим пък мастора казва "проблемът не е в уредбата, търси го другаде " къде другаде да го търсиш на паркинга пред мола ли. Еби го в некадърника търси друг.Не е лошо да споделиш и самия разход и дали е изрядна на бензин.
    Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
    Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

    Коментар


      #3
      Ще фалирам, ако тествам Фиата на бензин по метода пълно-празно. Но да кажем, че с 10 литра избута едно 70 км/градско на климатик. Знам, че не е много точен метод, но не съм хванала някакъв огромен харч на бензин.

      На газ...последно минах 215км с 30 литра. От които 2/3 извънградско и 1/3 градско без климатици и особени задръствания. Значи 14/100. По мои наблюдения разходът се е качил с 3/100 и на градсско, и на извънградско. Малко омотано го написах

      Газаджиите....през всичките тези над 10 години каране с газова уредба...все едни и същи лакардии говорят. Отчайващо е положението. За това моля за съвет към кой да се насоча в София

      Коментар


        #4
        Разходът ти на бензин по твоите данни е около 14.3 с клима, с литър надолу без клима. Значи на газ ще е около 17/100.
        Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

        Коментар


          #5
          като начало сменете въздушния филтър после ела в неделя на формната среща може да я пипнем.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #6
            Drastique написа: Преглед на мнението

            Газаджиите....през всичките тези над 10 години каране с газова уредба...все едни и същи лакардии говорят. Отчайващо е положението. За това моля за съвет към кой да се насоча в София
            Ами в такъв случай няма кадърен газаджия!
            Тогава се насочи към майстор на дизелови мотори!
            OVB X18XE1 седан+ГИ

            Коментар


              #7
              S_BANKOV написа: Преглед на мнението
              като начало сменете въздушния филтър после ела в неделя на формната среща може да я пипнем.
              Сменян е тази година. Проблемът не е и от настройките. Някъде другаде е драмата. Започна в горещините август. Уж било заради зареждането в жегите...глупости. Смених изпарителя - нищо не се промени.

              ivan_pop написа: Преглед на мнението
              Ами в такъв случай няма кадърен газаджия!
              Тогава се насочи към майстор на дизелови мотори!
              Точно така и ще стане някой ден като сменя автомобила. Никога повече кола с газова уредба. Поне да си спестя разправиите с един вид майстори

              Коментар


                #8
                Проблемът никога не е само от едно нещо.
                Инак искам всички да се откажат от газта и аз да остана единствен в Бг на това гориво
                Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                Коментар

                Working...
                X