Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Булсатком неволи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз съм доволен от Булсатком. В рамките на месец два пъти ми смениха хд приемника и без да съм им абонат. Договора ми отдавна изтече, само си плащам месец за месец. Не виждам смисъл да си на фюжън, освен ако не са ти и интернет доставчик. Някак не се връзва да гледаш тяхната телевизия донесена от друг по интернет. Първия път като идваха, казаха, че нямат хд приемници, провериха ми интернета и казаха, че могат да сложат фюжън. Е, ама интернета си е интернет, а телевизията телевизия. Питах ги какво ще стане, ако интернета ми спре и намериха отнякъде в каручката приемник, уж бил там случайно. Иначе фюжъна си го гледам на телефона, но каналите варират според интернет доставчика.
    Доволен съм от Булсатком и по още една причина - ако не си платиш навреме, после не ти слагат някаква лихва за закъснението, за разлика от мтел, щото и такава телевизия имам, но с договор.
    Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

    Коментар


      #17
      dabadaba написа: Преглед на мнението
      Аз съм доволен от Булсатком. В рамките на месец два пъти ми смениха хд приемника и без да съм им абонат. Договора ми отдавна изтече, само си плащам месец за месец. Не виждам смисъл да си на фюжън, освен ако не са ти и интернет доставчик. Някак не се връзва да гледаш тяхната телевизия донесена от друг по интернет. Първия път като идваха, казаха, че нямат хд приемници, провериха ми интернета и казаха, че могат да сложат фюжън. Е, ама интернета си е интернет, а телевизията телевизия. Питах ги какво ще стане, ако интернета ми спре и намериха отнякъде в каручката приемник, уж бил там случайно. Иначе фюжъна си го гледам на телефона, но каналите варират според интернет доставчика.
      Доволен съм от Булсатком и по още една причина - ако не си платиш навреме, после не ти слагат някаква лихва за закъснението, за разлика от мтел, щото и такава телевизия имам, но с договор.
      Пакетната цена на интернет и телевизия е доста по ниска от това да си с чиния и на друг интернет доставчик. Аз бях така поне 5-6 години в Габрово, по простата причина че булсат нямат оптика в крайните квартали и както казващ един доставчик за интернет, друг за телевизия. Сега във Варна съм на Fusion. Мисля че разликата ще я усетя сега зимата, когато виелиците или вятъра няма да ми бъркат качеството на сигнала (което се случваше от време на време с чинията).
      От към обслужване също съм доволен, винаги когато е имало проблем са идвали максимум на другия ден, без да ми вземат и лев за каквото и да било. И аз съм абонат без договор. Плащам месец за месец.
      Имаше малко драми отначало с ХД приемника, баща ми успя да си вземе а аз чаках може би половин година. След това го смених за фюжън-а.
      Според мен няма особено значение дали приемника който ти дадът е нов или стар, почне ли да дава дефекти го сменят без изобщо да се церемонят. А в интерс на истината виваком също дават стари приемници, да не говорим че масово оптиката която прекарват също е втора употреба.
      Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
      Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

      Коментар

      Working...
      X