Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Булсатком неволи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Булсатком неволи

    Колеги, обръщам се към вас, защото в офисите на фирмата са все едни каки, дето май ме качват на черешата.

    Първо да кажа, че досега съм бил винаги на кабелна. Никога не съм ползвал сателитна телевизия, така се случи.

    Но искам да пусна един Булсатком и започнаха въпросителните. Първо на общодържавния им телефон за справки казаха, че нова техника нямало, до 20 дни чакали. На директния въпрос 'Т.е. ако аз искам да стана ваш абонат в момента няма как?' отговора беше 'Да'. Добреееееее...

    Намерихме една 'стара' регистрация в Булсатком, на жената бабата и дядото, Бог да ги прости. Казахме си - ще платим техния абонамент, да ползваме. Но приемника им е SD, а искаме HD. Жената отиде в един офис и там и казали, че няма такова нещо 'нов приемник'. Ей ги старите (подритване на купчина до бюрото), вземай си, като платиш там една горница разбира се. А нови? Ееееее....нови...ама те 150лв...Аз обяснявам на жена ми, че доколкото чета булсатком сайта 150лв са ако си без договор, с договор са 68лв. И никъде не пише 'стари'.

    Та така, платихме за SD приемника до края на месеца, въпроса за HD остана висящ.

    Затова искам да ви питам. Верно ли Булсатком работят само със стари приемници и няма практика да се дават нови? Верно ли 'Добър ден нов клиент, разпиши договор 18 месеца и дръж това старо дърво'? Честно казано мислех си, че като нов абонат отивам в лъскавия офис, дават ми опаковани нОвинки антена, стойка, приемник, дистанционно, ръководство...не е ли така? В смисъл, да споря ли със служители дето ми свиват рамене насреща или просто са си така нещата?

    #2
    Ние имаме от доста години и вярно малко тези по офисите на са в част
    по добре пиши на сайта им може да попаднеш на някой по разбран
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Нови приемници почти не се намират. Това не е проблем. Нов или стар, важното е да е работещ. Фирмата си ги обслужва. При авария си се подменят. Това не трябва да те притеснява. Има си предимства фирмата...както и недостатъци. Въпрос на избор е дали да се примириш с недостатъците за сметка на предимствата.
      Lancia Lybra 2,4JTD '03
      Фиат Браво 1.9TD75 '97
      Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
      Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

      Коментар


        #4
        Задължително ли търсиш да си с чиния? Опция за оптика и Fusion приемник няма ли?
        Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
        Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

        Коментар


          #5
          Тоя собствен сателит им таковА такОвата на фирмата...
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            Парите развалят
            Гледам че много ги сменят по офисите сигурно не плащат много
            или има някаква неразбория- демек калпави началници .
            Гледам че има условие за подмяна на приемници
            HD - приемник: срещу заплащане на съответния план за включване /68 или 198 лв./, намален с 10 лева /заради връщането на SD - приемника/;
            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

            Коментар


              #7
              С приемниците винаги е било така...особено сега когато се набляга на iptv. Сателитната телевизия ще остане на заден план малко си мисля. Когато пуснат сателита да работи може да се променят нещата, но не ми се вярва много.
              Lancia Lybra 2,4JTD '03
              Фиат Браво 1.9TD75 '97
              Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
              Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

              Коментар


                #8
                kiro_of_the_day написа: Преглед на мнението
                Тоя собствен сателит им таковА такОвата на фирмата...
                Проблемът им е много по-дълбок от сателита. Той е само една бримка от цялото въже. Ето една интересна статия: http://www.capital.bg/biznes/kompani..._na_bulsatkom/

                Относно проблема с приемниците - да, до колкото знам, в компанията липсва налична техника, особено HD приемници. Имат налични Fusion, които обаче са за iptv с оптика. Скоро не се и очаква да се решат проблемите с HD приемниците, така че насочи се някъде другаде.

                Коментар


                  #9
                  sasho_n2 написа: Преглед на мнението
                  Проблемът им е много по-дълбок от сателита. Той е само една бримка от цялото въже. Ето една интересна статия: http://www.capital.bg/biznes/kompani..._na_bulsatkom/
                  И какво точно пише в статията!? Я прочети пак.
                  Моята информация не идва от статии...
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #10
                    kiro_of_the_day написа: Преглед на мнението
                    И какво точно пише в статията!? Я прочети пак.
                    Моята информация не идва от статии...
                    Моята информация, също не е от статии и публикации, но не искам да коментирам. Статията съм я чел и носи доста информация -съсредоточи се в частта с кредиторите....

                    Коментар


                      #11
                      Аз съм към Комнет IPTV, за приемник 1 лев не съм плащал. СКАТ навремето (а сигурно и сега) искаха пари за калпавите си модеми, приемници и т.н.
                      Не знам тея Булсат как не са тръгнали по надолнището, като има толкова конкуренция които не те карат да си купуваш приемници.
                      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                      Коментар


                        #12
                        аз пък съм доволен от тях. абонат съм 10 години. не съмимал проблем с това дали приемтика ми е стар или нов. единствето ме дразнеше снега по чинията та за това минах на фюжън.
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          #13
                          Защо цифровизацията в България беше нарочно провалена?
                          Bulsаtсоm трябва да изплаща космически заеми за мегаломанските си проекти, и ако безплатната цифрова телевизия беше тръгнала и при нас както е навсякъде другаде в Европа, нямаше да има абонати, които да изплащат кредитите на тази компания.
                          Затова в България има само 6 безплатни канала, а всяка друга държава в Европа има по 70-80 безплатни телевизии на своите цифрови мултиплекси. Мафиотска държава и овчи народ
                          Изкупуване на автомобили на добри цени
                          /////

                          Коментар


                            #14
                            70-80 "безплатни" телевизии, ама ако си ПЛАЩАШ такса телевизор...
                            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                            Коментар


                              #15
                              Не, няма възможност за новите технологии, антена и приемник само.

                              Ами доколкото разбирам ако има връзки - нов приемник, ако няма - стар.

                              Коментар

                              Working...
                              X