Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Крома- навигация и аудио

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Крома- навигация и аудио

    Здравейте, отскоро съм собственик на Фиат Крома и бих искал да попитам откъде мога да изтегля и запиша диск с карта на България и какво трябва да направя, за да я стартирам в колата. И още един въпрос- колата е с оригинална навигация и аудио система, как бих могъл да пускам музика от телефон и/или как да свържа USB с музика. Предварително се извинявам за може би глупавите въпроси и не знам дали тук им е мястото, но ще съм благодарен ако получа някой съвет.

    Грешен раздел -> Преместена
    Модераторски екип на fiatforum.bg

    #2
    Ако имаш blue&me прочети повече за тази система. Може да се свързваш с колата по Bluetooth връзка и да си пускаш музика или да използваш високоговорителите на колата за разговор, да виждаш на таблото съобщенията от телефона, кой звъни, контактите си и др. неща. Пропоръчвам ти да не се занимаваш с дискове и навигацията на колата, ами да си пуснеш Google Maps на телефона и да си я ползваш от там, защото не само, че ще е стотици пъти по-точно, но и визуално виждаш какво става и също така актуална информация за пътищата и др. Тази екстра с навигацията на диск е толкова неактуална, че просто не си струва.
    Fiat Bravo II 1.4 16v
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
    Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

    Коментар


      #3
      Много благодаря за отговора. А как мога да разбера дали има blu&me? Fiat Croma 2007 е. И ако няма какви са вариантите? Благодаря още веднъж

      Коментар


        #4
        Ето как изглежда, до пепелника и запалката е
        http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/...ma-test-15.jpg

        Аз нямам и още обмислям как да сложа флашка/сд карта.
        Погледни YATOUR, но мненията са в двете посоки и на мен лично ми е грозен
        Ако искаш просто AUX - има кабелчета по $5-6 , лесно се свързват към навигацията/радиото.
        Fiat Croma 1.8 140hp

        Коментар


          #5
          Още веднъж благодаря за съдействието.
          За съжаление съм със старата крома и няма blue&me. Има ли опция да я добавя?
          И още един въпрос ако може- казаха ми, че имало някакви устройства, които са като mirror за телефон. Демек на навигацията ти излиза това, което е на телефона. И звук и картина. Някой има ли идея за подобно устройство?

          Коментар


            #6
            mironov написа: Преглед на мнението
            Ето как изглежда, до пепелника и запалката е
            http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/...ma-test-15.jpg

            Аз нямам и още обмислям как да сложа флашка/сд карта.
            Погледни YATOUR, но мненията са в двете посоки и на мен лично ми е грозен
            Ако искаш просто AUX - има кабелчета по $5-6 , лесно се свързват към навигацията/радиото.
            YATOUR Ползвам от 3 год. Перфектен е. Единственото неудобство е, че трябва да кръщаваш папките по определен начин - 001 002 и т.н.
            Не може просто да копираш МР3-ките и да ги пляснеш
            Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

            Коментар


              #7
              Още веднъж да благодаря за дадените съвети и има още един въпрос- казаха ми, че има възможност да свържа телефона с навигацията и всичко, което е на телефона да излиза на дисплея. Някой има ли идея къде може да бъде направено това? Благодаря Ви!

              Коментар


                #8
                Първото ми питане за Кромата е за радиото.С обикновено радио съм,може ли да му се извади АУХ да се свърже с телефона?

                Коментар


                  #9
                  аз съм си поръчал микролинк за алфата 45 долара е ще кажа после как е.
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    #10
                    Колега willow75bg можеш да извадиш аукс за телефон ,продават се готови кабели и се включват отзад на сд-то .
                    Поздрави!

                    Коментар


                      #11
                      Можеш и сам да си го направиш ,ако ти се занимава.Има схеми в интернет,аз лично съм си правил и работи.

                      Коментар


                        #12
                        Предпочитам да си купя,но може ли снимка или жокерче от къде и как изглежда?

                        Коментар


                          #13
                          Нещо такова трябва да свърши работа: https://m.aliexpress.com/amp/item/32747744342.html
                          Трябва да има подобни в ибей.
                          Fiat Croma 1.8 140hp

                          Коментар


                            #14
                            Тва ясно,но не мога да сваля радиото,баси.Ще го счупя и само предния панел излиза леко,самото радио не иска.

                            Коментар


                              #15
                              Буташ 4 тела в дупките на панела за да освободят щипките,много лесно излиза.

                              Коментар

                              Working...
                              X