Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

От къде купувате Selenia 5w30 pure energy ,ebay или Бг.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    От къде купувате Selenia 5w30 pure energy ,ebay или Бг.

    Здравейте колеги,скоро ми наближава време за масло ,колата е фиат крома 1.9мжет-120к.с. карам я със селения 5в30 pure energy ,като в България е 38-40лв. за 2 литра метална туба,но все си мисля ,че не е същото масло като да си го поръчаш от Германия или Италия,та ако и някой друг му наближава смяна да направим един групаж и да поръчаме от някъде,било то от ибей или другаде.

    #2
    Наложи се принудително да сменя маслото ,понеже изтече през филтъра ,та в сервиза са наляли Mobil Super XE 5w30,някакви отзиви за това масло,цената в сервиза му е двойна спрямо цената в интернет.

    Коментар


      #3
      Щом покрива изискванията на производителя няма да имаш проблем. Мобил съм слагал преди на Типото само, че 10/40 и не съм имал проблеми, само тогава ми направи впечатление че се запази много бистро доста дълго време, което не знам дали е добре. На мен ми предстои смяна на масло сега след 15-на дни и силно ми препоръчаха Мотул за Стилото, като доста иновационни масла. Като гледам това на което съм се спрял дори надхвърля изискванията на производителя, та мисля да го пробвам.
      Fiat Stilo 1.8 16V, 133 к.с.

      Коментар


        #4
        Карам с Мобил 5w50 и съм много доволен.
        1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

        Коментар


          #5
          Аз си поръчвам от БГ SELENIA WR PURE ENERGY 5W-30 5L за 81,90лв
          Fiat Croma 1.9 JTD 110kw 2006
          https://www.carspending.com/bg/profile/1503822642963639

          Коментар


            #6
            "Наложи се принудително да сменя маслото ,понеже изтече през филтъра ,та в сервиза са наляли Mobil Super XE 5w30,някакви отзиви за това масло,цената в сервиза му е двойна спрямо цената в интернет."

            Хубаво е маслото, моят Фиат в Германия е каран с такова. Аз също мислех да наливам такова.
            Fiat Punto MK1 1.2 60 hp, 99`

            Коментар

            Working...
            X