Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

От София до Езерец. От къде да карам

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз повече от 110-120 не вдигам .В повечето случай с 90-100 карам .Попринцип гледам да избягвам и полицай (мразя срещите с тях )

    Гледам да съм подсигурил всичко в колата -аптечка,пожарогасител,светлоотразителен триъгълник ,документ за ГО, за ГТП ,малък талон и светлоотразителна жителка.Друго не се сещам за което да се заядат освен за гумите нещо,че малко изтъркани излеждат а те са си нископрофилни и малко така стоят.Друго нещо дето ми вкараха в главата..... е,че щом съм нямал стикер на задния джам,че съм с газова бутилка съм щял да отнеса глоба *така си купих колата *
    Последна редакция от mitice; 16.08.2017, 20:47.
    this

    Коментар


      #17
      Ако познаваш пътя си карай през Търново,нощем като се отделиш от Ябланица може и кола да не срещнеш до Варна.Камерите са няколко но само някой от тях работят.Дупките на пътя през Търново са по малко от дупките на първите 160 км. на АМ Тракия.Пътят Бяла ,Попово не е хубав в неделя го минах и в двете посоки.Ти ще караш и ти избираш откъде да минеш.
      Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

      Коментар


        #18
        Честно да ти кажа аз съм карал до Благоевград,Гоце Делчев,София и околия,но другаде все още не съм обхождал за скромния ми 9 месечен опит
        this

        Коментар


          #19
          Immortal написа: Преглед на мнението
          Не бих казал.
          Сега в сезона АМ Тракия е с два реда коли дори нощем.
          Аз бих минал през Бяла - Попово -Шумен...
          От Плевен до Бяла има само 2 села, пътят е широк, трафикът слаб до среден. Нощем даже никой няма да има.
          Написаното от теб е така.
          Факт е обаче, че точно по това време, по плевенския път препускат бесни мамалигари, щото ходят НА ГЪРЦИЯ.
          Като прибавим турски и украински камиони, се получава двулентова касапница. Точно през август, и по него не се кара спокойно и без ситуации.
          Започвам да се чудя, дали търновския път не е най-слабо натоварен. Конкретно за сега.
          Последна редакция от Tempras; 16.08.2017, 21:51.
          1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

          Коментар


            #20
            milen11 написа: Преглед на мнението
            Дупките на пътя през Търново са по малко от дупките на първите 160 км. на АМ Тракия.
            По АМ Тракия не си карал през последната 1 година, нали?!

            Коментар


              #21
              а някой да е ходил в комплекс дивата патица в Езерец?
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #22
                Immortal написа: Преглед на мнението
                По АМ Тракия не си карал през последната 1 година, нали?!
                Явно приоритетите ни за хубав път с
                а различни.Днес (вчера) отидох до Сърница с хеликоптера а некарах
                150 км. по Тракия.Тропай си по Тракия и твърди че е хубава.Поздрав и нищо лично.
                Последна редакция от milen11; 19.08.2017, 00:43.
                Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

                Коментар


                  #23
                  Ако покараш малко в община Козлодуй, всички пътища в България ще ти се виждат хубави
                  Магистралата от София до Пловдив е нормална (това са първите 130 км). Голяма част от нея е с нов асфалт.
                  Неравности по магистралата има в участъка от Пловдив до Стара Загора, и то само в десните ленти.
                  Във всички случаи е по-добра от всички алтернативни пътища - и стария път София-Пловдив, и подбалканския път, и АМ Хемус.
                  Във всички случаи - дупки по АМ Тракия НЯМА (каквото каза ти).

                  Карал съм по магистрали из цяла Европа и смея да твърдя, че АМ Тракия като цяло е добра за каране.
                  Не знам на теб какъв ти е критерия за хубава магистрала, но всички хубави магистрали, по които съм карал, са били платени, и то доста скъпо. Изключение прави Германия, ама там е друго.

                  Коментар


                    #24
                    и така измислих го.
                    тръграм от София стигам в Русе ще пазарувам в два магазина малко парцалак и после към Езерец. карам Русе Силистра Добрич Шабла и това е пътя е хубав и си го знам. Да по дълго е като маршрут ама поне ще ми е спокойно.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар

                    Working...
                    X