Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

От София до Езерец. От къде да карам

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    От София до Езерец. От къде да карам

    и така от къде да карам за да стигна най безпрепятсвано. Имам три варианта.
    1 Магастрала Тракия- Риш- Шумен Варна Езерец. бързо е пътя е хубав но са 600 км.
    2. Стандартно през Търново Варна и до Езерец. най късо е разтоянието обаче пътя е кофти ие 530 км.
    3. Магистрала Хемус Плевен Бяла Лозница Шумен Варна и Езерец там разтоянието е 560. км.
    вариант 3 пътя го познавам перфектно. но не знам как е отсечката от Бяла до Шумен.
    давайте идеи че не ми се кара по дупките.
    Ще карам нощно време.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    #2
    Tова е твоя път:
    1 Магистрала Тракия- Риш- Шумен Варна Езерец. бързо е пътя е хубав но са 600 км.
    60-70 км няма да те бутнат, но ще си пътуваш спокойно.
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
    Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

    Коментар


      #3
      Не бих казал.
      Сега в сезона АМ Тракия е с два реда коли дори нощем.
      Аз бих минал през Бяла - Попово -Шумен...
      От Плевен до Бяла има само 2 села, пътят е широк, трафикът слаб до среден. Нощем даже никой няма да има.

      Коментар


        #4
        абе и на мен такива мисли ми минават. още повече че познавам пътя и нощем съм го карал 100 пъти.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Често карам по маршрута и отдавна само Хемус - Търново - Шумен - Варна
          The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
          Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
          Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

          Коментар


            #6
            wwalker написа: Преглед на мнението
            Често карам по маршрута и отдавна само Хемус - Търново - Шумен - Варна
            как е пътя като асфалт. и то след търново отново.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              Пътя е перфектен. Само асфалта е грапав в търновско, но няма дупки. Като минус има няколко камери за скорост на най-неподходящите места. То къде ли няма вече, пък и като чета тук в голямата тема хората ги кефи да ги 'клатят' със знак 60 на извънградско.
              The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
              Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
              Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

              Коментар


                #8
                wwalker написа: Преглед на мнението
                Пътя е перфектен. Само асфалта е грапав в търновско, но няма дупки. Като минус има няколко камери за скорост на най-неподходящите места. То къде ли няма вече, пък и като чета тук в голямата тема хората ги кефи да ги 'клатят' със знак 60 на извънградско.
                Ти нали го раздаваше революционер, до къде го докара? Че само в Бг има знаци "стоп" и ограничения. В другите държави е на самотек.

                Слави, карай си от къде ти е кеф, нали и без това ще караш през ноща. Най-големия ти проблем трябва да е да не забравиш като стигнеш да изчистиш мухите от джама, че като засъхнат се чистят трудно
                ФИАТ- Пътят е само формалност
                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                -----------------------------------------------------
                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                Коментар


                  #9
                  Хемус - Плевен - Бяла е хубав пътя, нататък също е добър. Миналата седмица пътувах до Обзор през Варна. Като се качиш на магистралата до Шумен, не спирай на ОМV за почивка, по-нататък има чудесна малка бензиностанция без никаква навалица, чиста тоалетна и добро кафе.
                  Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                  Коментар


                    #10
                    Пътувам и по двата- Сф- Търново-Варна, преди няколко дни минах през Плевен-Попово-Търговище-Варна. Пътя е ок, дупки няма вече, оправиха го мисля миналата година.
                    През Търново е по-натоварен и по-лош, но чак дупки няма.
                    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                    Fiat Bravo'97 1,6 16v
                    Fiat Tempra'91 1,6 mono

                    Коментар


                      #11
                      Преди минавахме през Търново не беше толкова натоварено и пътя е прав и се пътува бързо .
                      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                      Коментар


                        #12
                        kluchar написа: Преглед на мнението
                        Преди минавахме през Търново не беше толкова натоварено и пътя е прав и се пътува бързо .
                        А сега откъде минавате?

                        Пътувам по тоя път два пъти месечно. По горния (Русенския) път е много по-спокойно, във всяко едно отношение.
                        Не бих минал без причина през Севлиево и Търново (поне на 10 места ще те дебнат камери и патрулки).

                        Коментар


                          #13
                          Бих ли могъл да ползвам темата да попитам как е ще е най добре и от къде да мина за Ахелой от Начална точка Банско ? Ще се пътува от 2-3 сутринта и трябва ли да знам за някой места дето има камери
                          this

                          Коментар


                            #14
                            Вярно и през Плевен може не е по дълго
                            А за колегата горе -Банско Якоруда Велинград Пазарджик и по магистралата та до Ахелой
                            Последна редакция от kluchar; 16.08.2017, 20:30.
                            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                            Коментар


                              #15
                              Бих ли могъл да ползвам темата да попитам как е ще е най добре и от къде да мина за Ахелой от Начална точка Банско ? Ще се пътува от 2-3 сутринта и трябва ли да знам за някой места дето има камери
                              Банско - Велинград - АМ Тракия - Бургас - Ахелой.
                              Камери на магистралата има на няколко места, но ако караш с до 140, няма за какво да се притесняваш от тях.
                              Да караш с повече не те съветвам.

                              Коментар

                              Working...
                              X