Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с компресора на климатика на Фият Гранде Пунто .

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с компресора на климатика на Фият Гранде Пунто .

    Здравейте .Имам проблем с компресора на климатика на Фиат Гранде Пунто 1.3 м джет .Установи се ,че буталата на компресора са за смяна ,но не ми дават гаранция дали след време няма да се прецака пак .Чува се при работа едно щракане ,отначало помислих ,че лагера е заминал ,но уви оказаха се ,че тракането не е от него .Майстора ми предложи по добре нов компресор ама за сега ще почака .Вие как мислите да го ремонтирам ,втора употреба ли да взема или най добре нов .Доста мои познати ми казват да си взема нов ,а да не се занимавам с втора ръка или ремонти.Същото ми го казва и майстора .Нов ми излиза около 550 лв денсо като за мен .

    #2
    Здравейте .Имам проблем с компресора на климатика на Фиат Гранде Пунто 1.3 м джет .Установи се ,че буталата на компресора са за смяна ,но не ми дават гаранция дали след време няма да се прецака пак .Чува се при работа едно щракане ,отначало помислих ,че лагера е заминал ,но уви оказаха се ,че тракането не е от него .Майстора ми предложи по добре нов компресор ама за сега ще почака .Вие как мислите да го ремонтирам ,втора употреба ли да взема или най добре нов .Доста мои познати ми казват да си взема нов ,а да не се занимавам с втора ръка или ремонти.Същото ми го казва и майстора .Нов ми излиза около 550 лв денсо като за мен .
    Тази цена си е препоръчителна клиентска/без почти никаква отстъпка/ - дали за тебе или друг клиент...!

    пп.Или нов,или 2-ра ръка с тест и опция за връщане!
    LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
    LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
    LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
    Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
    Grande Punto 1.2 LPG

    Коментар


      #3
      Интересното ,че цените варират много от 800лв за Денсо до 560 лв пак за Денсо при различни продавачи .Най евтиния вариант за нов е 560 лв .Втора ръка не ми препоръча
      никой поради причината ,че никой не дава гаранция за него .Чудя се какво да правя .За това исках и вашите мнения .

      Коментар


        #4
        Колега колко ще ти струва ремонтът на стария?Аз бих го ремонтирал,ако е на добра цена защото около 600лв.за нов си е много.Все пак ще ти сложат нови части-нали.
        STILO-2003-115 HP-JTD Power
        Преди ФИАТ БРАВА TD 75-98г.

        Коментар


          #5
          Някъде към 300 лв ,но не се знае колко са износени леглата на буталата и после колко време ще изкара ремонтиран .Това ми го каза майстора .

          Коментар


            #6
            Смени /МАСТОРА/
            Какво ако е втора употреба
            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

            Коментар

            Working...
            X