Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Stilo 1.6 103Hp Low Oil pressure and overheat.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Stilo 1.6 103Hp Low Oil pressure and overheat.

    Здравейте,
    Тази седмица забелязах няколко странни явления. Сутрин когато паля колата понякога ми показва грешка - Low Oil Pressure. Стой за малко и след това изчезва. Проверих си маслото .. дава че е на MAX. Днес сутринта като я запалих стрелката за градусите изведнъж скочи на мах изписа ми Overheat влезе в сервизен и така нататък... след 5 секунди всичко приключи и все едно нищо не е станало. Стрелката си падна колата си върви и няма проблем. Спрях изгасих запалих и пак направи същата работа ... някакви идей ?
    двигателя е 1.6 103 коня бензин.

    #2
    провери си акумолатора клемите и масите.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Същото го имаше и при мен когато Аку-ра падаше. След зареждане всичко беше ОК до следващия пад. Ама късите разстояния така правят.
      Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
      И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
      .

      Коментар


        #4
        На мен това Low Oil Pressure , го изписва понякога, сега лятото. Когато колата е карана и добре е загряла, загасена е и след известно време, като я стартирам, понякога го изписва.

        Коментар


          #5
          Всъщност да ... имам проблем с клемите. Едната не се захваща много добре за акумулатора и съм оплътнил с изрязана капачка от буркан ... може би от там идва проблема.

          Коментар


            #6
            абсолютно.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар

            Working...
            X