Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто глъхне на бензин при ускорение

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Някой знае ли за кво са тези градуси в отвора на скоростната кутия, че клапаните ми се блъскат прекалено силно като се затварят. Мисля да преместя ремъка на 5 градуса

    Коментар


      #17
      Някой знае ли за кво са тези градуси в отвора на скоростната кутия, че клапаните ми се блъскат прекалено силно като се затварят. Мисля да преместя ремъка на 5 градуса
      Темата за вицовете е друга, но ако искаш може и с 10 градуса да го мръднеш ремъка.
      Ако не се щегуваш:
      Градусите са за смяната на ангренажа, НО задължително се проверяват с часовник.
      Изкупуване на автомобили на добри цени
      /////

      Коментар


        #18
        Къф часовник механичен или с батерийка

        Коментар


          #19
          С кукувичка. Защото като стигнеш момента, когато трябва да спреш, все някой трябва да сигнализира за коректното състояние.
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #20
            Бухаха
            Последна редакция от banko; 25.10.2021, 12:15.

            Коментар


              #21
              Ендоскоп ще ми трябва ли
              и камера за нощно виждане
              Последна редакция от banko; 25.10.2021, 12:13.

              Коментар


                #22
                Да не отварям нова тема, при реглаж на клапаните. Всмукателен го дават 0.4мм,-това означава ли че хлабиномер пластина 0.5мм изобщо не трябва да може да влезе там или може само че по трудно

                Коментар


                  #23
                  04 Е МНОГО за смукателен и о5 пластина не може да влезе защото ще се изкриви
                  LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
                  ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

                  Коментар


                    #24
                    Да ви обясня, тъй като гледам, че никой не е виждал как се прави, трябва да се мушне възможно най дебелата пластина, без да слиза водача(пружината) надолу, за целта водача се държи с лявата ръка, а с дясната се мушка пластината, с лявата се усеща дали водача слиза или не. Изглежда пружините не са чак толкова твърди, и аз не вярвах че се свиват от хлабиномер, но като мушнах 1мм,и слезе. Смукателните се правят на 0.4мм. Повтарям-при пъхане на пластина 0.4,водача не трябва да слиза.
                    Изпускателните се правят на 0.45мм и пак се следи да не слиза пружината.

                    Коментар

                    Working...
                    X