Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Италфест 2017 - 30.09.2017 - гр. Раковски

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    blue_coconut написа: Преглед на мнението
    И аз нищо не откривам за точното местоположение, така че ще се радваме който е по-запознат, да напише малко по-конкретни координати и как се стига до там

    https://www.google.bg/maps/@42.29233...!3m1!1e3?hl=en

    Коментар


      #17
      Програма има. мой е пропуска че не съм я публикувала и във Вашия форум. Ще го направя по-късно. Просто много са задачите. извинявам се
      Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
      Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex.
      Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

      Коментар


        #18
        Момчета, наблюдавам албума за Конкурса за вътрешен и външен вид и темата във Алфа Форума, но не виждам желаещи да участват в 2те Фиат категории.
        Според правилата ако не се съберат минимум 3ма участници, категорията отпада. Аз съм пуснал заявка за категория 2005-2017, не съм получил отговор и исках да питам някой записал ли се е?
        Срока е до 10 Септември.
        Вече има и трети представител на марката Фиат - клас Фиат ще има
        Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
        Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex.
        Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

        Коментар


          #19
          Благодаря , Дидо. Ще се видим на пистата.
          първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
          Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
          Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

          Коментар


            #20
            Програма има. мой е пропуска че не съм я публикувала и във Вашия форум. Ще го направя по-късно. Просто много са задачите. извинявам се
            Благодаря!

            Коментар


              #21
              Вече има и трети представител на марката Фиат - клас Фиат ще има
              Екстра, ще представим Фиат дружината.
              FIAT Grande Punto 1.4, 06г.
              Toyota Auris Touring Sport HSD 1.8, 16г.

              Коментар


                #22
                Да попитам и тук , след като не ми отговаряте в другата тема. Не смятате ли , че ставаме за смях . Миналата година изложение на паркинг , тази година наемате изоставено летище , на което пак ще се седи като на изложение... Един драг неможете ли да организирате , ако незнаете как момчетата от Велико Търново ще Ви обяснат. Все пак успяха да го направят със собствени средства. Как всички други клубове успяват да наемат писта само Вие неможете ?

                Коментар


                  #23
                  Здравейте
                  Извинявам се, че вече съм питал и във Facebook но искам пак да попитам и тук защото там нямам отговор:
                  Как мога да разбера, че сте получили по пощата кандидатурата ми за кандидатстване в конкурса за красота?

                  Коментар


                    #24
                    kenguroo написа: Преглед на мнението
                    Да попитам и тук , след като не ми отговаряте в другата тема. Не смятате ли , че ставаме за смях . Миналата година изложение на паркинг , тази година наемате изоставено летище , на което пак ще се седи като на изложение... Един драг неможете ли да организирате , ако незнаете как момчетата от Велико Търново ще Ви обяснат. Все пак успяха да го направят със собствени средства. Как всички други клубове успяват да наемат писта само Вие неможете ?
                    Аз лично не намирам никакъв смисъл, че ти отговарям- ама айде от мен да мине . Ако не ти харесва това, за което другите отделят собствено време за организация, то просто го пропусни. Ако мислиш , че е лесно и толкова искаш - организирай едно драг състезание и ГОТОВО! А не да ми посочваш, кой може да ни даде акъл и как става. Освен това има достатъчно драг състезания за годината, че ако имаш чак такова желание, даже сигурно ще ти омръзне. Така, че дай всеки да върши това, с което се е заел и се наслаждавай на купона.
                    MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                    "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                    R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                    Коментар


                      #25
                      Точно така, като не ти харесва - не отивай.
                      На мен също не ми хареса това, че миналата година беше на паркинга на Метро. Просто пропуснах, без да държа сметка на организаторите.
                      1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

                      Коментар


                        #26
                        kik73bg написа: Преглед на мнението
                        Аз лично не намирам никакъв смисъл, че ти отговарям- ама айде от мен да мине . Ако не ти харесва това, за което другите отделят собствено време за организация, то просто го пропусни. Ако мислиш , че е лесно и толкова искаш - организирай едно драг състезание и ГОТОВО! А не да ми посочваш, кой може да ни даде акъл и как става. Освен това има достатъчно драг състезания за годината, че ако имаш чак такова желание, даже сигурно ще ти омръзне. Така, че дай всеки да върши това, с което се е заел и се наслаждавай на купона.
                        Младежо, мен ще пуснете ли с голфу или ще трябва да обикалям отвън. Че като гледам още дълго ще я лекуваме алфата от главоболие с Васил в диабло.
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          #27
                          S_BANKOV написа: Преглед на мнението
                          Младежо, мен ще пуснете ли с голфу или ще трябва да обикалям отвън. Че като гледам още дълго ще я лекуваме алфата от главоболие с Васил в диабло.
                          Тури му по един стикер форумски и си готов
                          MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                          "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                          R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                          Коментар


                            #28
                            kik73bg написа: Преглед на мнението
                            Аз лично не намирам никакъв смисъл, че ти отговарям- ама айде от мен да мине . Ако не ти харесва това, за което другите отделят собствено време за организация, то просто го пропусни. Ако мислиш , че е лесно и толкова искаш - организирай едно драг състезание и ГОТОВО! А не да ми посочваш, кой може да ни даде акъл и как става. Освен това има достатъчно драг състезания за годината, че ако имаш чак такова желание, даже сигурно ще ти омръзне. Така, че дай всеки да върши това, с което се е заел и се наслаждавай на купона.
                            Даже ме е яд , че си взех стикер! И със сигурност ще пропусна тази пародия! Страшно много хора са разочаровани , просто не го пишат тук. Приятно прекарване на всички , на които им се играе на автосервитиор.

                            Коментар


                              #29
                              И аз съм разочарован, че няма да има дърпаници. Всеки да може да се премери с друг легално и да тества колата си, това е нещо което всички биха искали като възможност. Аз мислех да дойда, но явно феста ще е като миналата година - скучен.
                              Fiat Bravo II 1.4 16v
                              Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
                              Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

                              Коментар


                                #30
                                е че ти с кво ще се дърпаш?
                                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                                Коментар

                                Working...
                                X