Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Италфест 2017 - 30.09.2017 - гр. Раковски

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Със сигурност ще е по-интересно от алфафеста!

    Коментар


      #77
      Ай, ай, ще е следващия дест в Сф и точно ти ще ревнеш, че ти е далеч тогава....на търсене на кусури си първи иначе.
      ФИАТ- Пътят е само формалност
      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
      -----------------------------------------------------
      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

      Коментар


        #78
        Ай, ай, ще е следващия дест в Сф и точно ти ще ревнеш, че ти е далеч тогава....на търсене на кусури си първи иначе.
        Колега и до писта Междене ще ида не ми пречи къде е . Аз съм в центъра на България и ми е удобно навсякъде. Истината е , че се изложиха зверски с това събиране , колкото и да не си го признават!

        Коментар


          #79
          kenguroo написа: Преглед на мнението
          Другата година ако има пак някакво селско събиране идай с голфу смело . Искам да има някакво надяждане, надпиване ,чалга, кючеци ей такива забавления !
          живи и здрави ще цъфна ей така профилактично за атракция и ще паркирам до най яката уж алфа та да видят хората какви боклуци за алфите ппц :D и как голфа лъщи пред нея . И че от италианското става фиата а не алфа.Пак да не коментирам факта,че уж всички са фенове на фиат а пак идват с хонди,фиатове и кво ли не .
          this

          Коментар


            #80
            Mitice, чета чета, и все повече и повече от вътре ме кара да възкликна като, оня животновъд от тутраканското село Антимово, викат му Моканина, теоритично трябва да го познаваш и ти. Мен ме запозна един друг местен Йордан се казва.
            Но ако все пак го цитирам във форума, няма да ме разбереш.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #81
              напиши във ВАГ форума, че на следващата им сбирка, ще отидеш с фиата...много ми е любопитно какво ще ти кажат. Все пак тези коли ги карат широко скроени хора, а не комплексари като тук
              ФИАТ- Пътят е само формалност
              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
              -----------------------------------------------------
              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

              Коментар


                #82
                напиши във ВАГ форума, че на следващата им сбирка, ще отидеш с фиата...много ми е любопитно какво ще ти кажат. Все пак тези коли ги карат широко скроени хора, а не комплексари като тук
                Хахахахахаха :D аз съм ходил и? Проблеми няма :D все пак сме хора не някви... даже и бмв имаше 1 път.Аз карах голфа и други хора близки и приятели във фиата.Проблеми никакви
                this

                Коментар


                  #83
                  На националната им сбирка пиши във форума,ч е ще отидеш с фиата.
                  И какво сега тоя ти пост рязко контрастира с някой от предните, където пишеш, че сме фиатаджии пък с Хонди...
                  ФИАТ- Пътят е само формалност
                  ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                  -----------------------------------------------------
                  FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                  Коментар


                    #84
                    На националната им сбирка пиши във форума,ч е ще отидеш с фиата.
                    И какво сега тоя ти пост рязко контрастира с някой от предните, където пишеш, че сме фиатаджии пък с Хонди...
                    аууу чакай сега оня слатинския с хондата да прочете.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар

                    Working...
                    X