Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Италфест 2017 - 30.09.2017 - гр. Раковски

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Тъй като съм нов в Форума и в групата на Фиат , следователно не познавам никого ...
    Ще се радвам утре сутринта на бензиностанцията да се запозная с някого от Форума иначе ще се чувствам доста неловко през целия ден.

    Ще бъда с Фиат Пунто черно с големи лепенки на абарт на задните калници СА-1965-РТ
    Fiat Punto Raly Abarth 1.8 HGT

    Коментар


      #47
      Момчета, малко късно ама аз така и не разбрах къде е това летище. Някой има ли GPS координати. Раковски го знам къде е, на 150км на магистралата от ляво ако идваш от София. А летището?
      FIAT Grande Punto 1.4, 06г.
      Toyota Auris Touring Sport HSD 1.8, 16г.

      Коментар


        #48
        Направих в галерията албум с малко снимки от Италфест 2017 от Оги и няколко от мен. Ако някой има нещо за качване, да ми пише ЛС, за да се разберем как да ми ги изпрати.

        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар


          #49
          Аз имам снимков мат'рял, къде ще е най-удобно да го кача?
          Искам и да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички, участвали в организирането на Италфест 2017!!! Аз лично си изкарах страхотно, беше ми забавно и интересно през цялото време, доста колеги се бяха вдигнали в този леко студен и дъждовен ден, много се радвам, че имаше такава висока посещаемост!
          Сега за минусите (защото по-добре недоволен и оплакал се клиент, отколкото недоволен и НЕоплакал се) - не ми хареса това, че за Фиат и Ланча не се беше помислило за подредба по модели. Не ми хареса това, че бяхме едва ли не отделени от централната част на събитието, и сякаш основно внимание беше обърнато само на Алфите. Оплакване към кетъринга - в 12:05 като отидохме да си вземем ядене, ни казаха, че нямат никакви гарнитури, нито пържени картофи, кебапчета и кюфтета "скоро няма изглед да станат". Може би трябваше да се помисли и за някаква дисциплина като драг...?

          Коментар


            #50
            Добавих снимките от Jimy в галерията.
            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

            Коментар


              #51
              Въпрос към организаторите - Доволни ли сте от отзивите?

              Коментар


                #52
                Аз подкрепям колегата по темата с кебабчета :D на Узана имаше квот се сетиш.Хубаво щеше и тук да се помисли така
                this

                Коментар


                  #53
                  Ще се опитам да се държа към добрия тон.

                  Колеги хейтъри, уважете труда на хората, понеже организацията и провеждането на едно събитие от този мащаб изисква доста труд. Труд, който се прави доброволно и не се заплаща. Глупавото е, че само хейтите, но никога няма да се хванете да опитате да направите подобно нещо. Само ще стоите отстрани, цъкате с език и давате акъл. Никой не ви е сложил нож и да ви кара да ходите. За пояснение, ще кажа, че аз НЕ съм бил на феста и нямам нищо общо с организацията и провеждането. Не харесвам, когато не се оценява труда, който са положили хората.

                  П.П. Какво е имало на Узана нз, но си спомням като спомена, че не си бил там. Гледа клипа на Филип и вече си го преживял?
                  ФИАТ- Пътят е само формалност
                  ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                  -----------------------------------------------------
                  FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                  Коментар


                    #54
                    Аз не разбирам хората, които само плюят, без да се поставят дори за момент на място на организатор на такова събитие, на което идват хора от цяла България, и не става дума за среща, включваща 20 човека и 10 коли. Обаче ВИНАГИ ще има такива. Този път на хората от Варна им било далече, на други им било студено, на трети им било не знам какво си (на нас ни липсваха кебапчетата и кИфтетата ). Още нещо - заваля малко по-силно дъжд, и всички в 14:30 си биха камшика (валя, валя, и след 15-тина мин. спря). Затова ли дойдоха хората - за 3 часа да люпят семки и после да се напише "Мноу беше тъпо, чуек, другата година нема да дода..."
                    Да, имаше разни дребни минуси, които се изчистват с времето. Но не биха се изчистили, ако все пак няма и оплакали се посетители. Това, което искам да кажа, е, че всъщност е ценно да има критика, но тя да бъде градивна. Трябва да се кажат минусите, какво е липсвало, какво не се е харесало, за да има развитие към по-добро за по-натам, поне за хората, които мислят да продължат да посещават Италфеста. Аз лично от 2013-а година не пропускам Италфест, вече втора година с моята кола ходя, и си изкарвам страхотно.

                    Коментар


                      #55
                      Който си тръгна в 14, пропусна възможността да тества Джулия Велоче. Грешка, и то тежка.
                      Феста беше много добър, с доста висока посещаемост, и много интересни коли.
                      Не ми хареса как пловдивчани ораха в тревата с разни 156ци и 147ци към края - голяма селяния се получи.
                      1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

                      Коментар


                        #56
                        Ще се опитам да се държа към добрия тон.

                        Колеги хейтъри, уважете труда на хората, понеже организацията и провеждането на едно събитие от този мащаб изисква доста труд. Труд, който се прави доброволно и не се заплаща. Глупавото е, че само хейтите, но никога няма да се хванете да опитате да направите подобно нещо. Само ще стоите отстрани, цъкате с език и давате акъл. Никой не ви е сложил нож и да ви кара да ходите. За пояснение, ще кажа, че аз НЕ съм бил на феста и нямам нищо общо с организацията и провеждането. Не харесвам, когато не се оценява труда, който са положили хората.

                        П.П. Какво е имало на Узана нз, но си спомням като спомена, че не си бил там. Гледа клипа на Филип и вече си го преживял?
                        Познат беше там.и коментирахме.Впрочем аз не хейтя а вметвам радвам се,че е положен голям труд,но изпуснах сроковете да дойда понеже пунтото беше в ремонт а някой каза с германския боклук няма да припариш до феста е сега това не е ли хейт???
                        this

                        Коментар


                          #57
                          И снимките от blue_coconut са в галерията.
                          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                          Коментар


                            #58
                            На мен пък си ми хареса всичко.
                            Освен, както традиционно всяка година мрънкам - абе вземете го направете тоя Италфест през пролетта или началото на лятото бе, джанъм!
                            На 50% от Италфестовете вали, по простата причина, че втората половина на септември е най-дъждовния сезон за България по принцип.
                            Иначе - големи благодарности на организаторите! Всичко беше на ниво откъм организация.
                            Мястото отредено за фиати и ланчи изглеждаше полупразно, по простата причина, че фиатите и ланчите като брой общо бяха наполовина на алфите.
                            Ама за това не са виновни организаторите!
                            Аз лично изминах по 600 км в посока, за да бъда на Феста - Ланчата беше в Ямбол, а аз в Козлодуй - та трябваше да ида да я взема, и после да я оставя.
                            За това не приемам оправдания, че от Варна примерно им било далече - колко да е далече - 350 км. Веднъж в годината е!

                            Коментар


                              #59
                              Аз съм крайно недоволен щото някой каза ( не помня кой....) изрично ако се мернеш с германския боклук ще те изхвърля ...... от феста а реално аз нямах друга кола понеже фиата беше за съединител и нямаше как да съм с него.А прави изключения за познатите му ......... дето са ГОЛФа на мен се прави на интересен ама нали са му познати и си затваря очите!!!!!
                              ТОВА Е
                              НАГЛОСТ за мен
                              Последна редакция от mitice; 05.10.2017, 23:44.
                              this

                              Коментар


                                #60
                                я кво кво?
                                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                                Коментар

                                Working...
                                X