Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Крома 1.9 тдид

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Крома 1.9 тдид

    Здравейте,след дълга и вярна служба,последните 3 години от които я караха сестра ми и баща ми-които я занемариха яко,продавам колата.Външния вид...срам ме е да я снимам дори-загнили яко задни вежди,липсваща решетка между фаровете и мн. други.Иначе отдолу и на другите места няма грам ръжда.Мотора е добър,мърка като коте-преден десен тампон е за смяна....В момента я карам всеки ден до гаража,където ми е камиона,и обратно.Задържа задно дясно колело понякога.Слети джанти 15-ки е с хубави гуми отпред,годишна винетка,платени данъци...Смено масло и ангренаж-маслото преди 2 месеца,ангренажа преди 2 години-около 5 хил.км е ремъка и ролките-много скъпи.Цялата я давам за 500 лева,нямам време и нерви да я приведа във вид....а и ме е яд на ония,като знам,как им я оставихМислех да я дам за скраб,като си взема джантите,но реших да я предложа първо тук,ако някой мисли че би могъл да си я постегне,понеже Кромата е модел който е железен и си заслужава.Акумолатор на 1 година.Друго не знам,не се сещам вече.Колата е в София Сухата Река.За огледи Събота и Неделя.Ще почакам докато изгоря нафтата-половин резервоар,и си отива...Телефон 0876009960-Ивайло

    #2
    Колега, качи все пак някоя снимка ако можеш на колата.
    FIAT STILO MULTIWAGON 1.9 MULTIJET 16V; FIAT BRAVO2 1.9MJET 07г.-EX; FIAT TEMPRA SW 2.0i 4x4 93г.;ALFA 155 1.8 8V 95г.;LANCIA DEDRA 1.8 8V 95г.;Peugeot 205GTI-RIP

    Коментар

    Working...
    X