Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със друга марка автомобил

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със друга марка автомобил

    Първо искам да се извиня, че пиша в този форум но не мога да се справя сам с проблема. Значи колата е opel corsa 1.2 sxi+ 2006г първо писах в опел форума но никой не ми помогна и се принудих да се консултирам тук. Сега към проблема, един ден преди две седмици заминах с колата на работа и всичко си беше наред, след като свърших работа и си тръгнах въртя ключа и си запали, но когато натиснех газта и нищо седи и не вдига обороти и светеше чека на таблото, на другия ден я закачихме на диагности и поза три грешки свързани с дросела. Реших да го отворя и да го изчистя но пак нямаше ефект от там реших че е заминал и купих нов дросел втора ръка припадна ми и друг педал със потенциометър и ги смених и двете но няма резултат. Таако има някой който може да ме насочи в някаква посока ще съм много благодарен.

    #2
    При фиат-ите има една букса, която се вижда като се демонтира жабката. Идеята е да се откачи кабела от потенциометъра на педала. Възможно е същото да е и при теб - откачаш, пръскаш с контактен спрей, щракваш.
    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

    Коментар


      #3
      Колега не съм пробвал само да пръскал по буксите но ще пробвам мерси

      Коментар

      Working...
      X