Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Lancia Y 1.2 тропа при завиване.........

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Имаш външни и вътрешни тампони на ст.щанга.
    Ако са сменени само едните от тях погледни останалите,защото по думите ти всичко друго е сменено!
    пп.Имаш и вътрешни накрайници- ако не сте ги проверявали и тях!
    LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
    LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
    LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
    Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
    Grande Punto 1.2 LPG

    Коментар


      #17
      Сменил съм всичко без карета лагер на главина и прижина. Днес я закарах при трети майстори и като отидох да я взема ми казаха, че и няма нищо, взеха ми 20 лв. И наистина и няма нищо, незнам какво са правили ама вече не тропаше.
      Lancia Y, 1.1, 2000г.-първата любов! Сегашна любовница - Фиат Добло 2002г, 1.2 пак бензин......като цяло винаги верен на марката!

      Коментар


        #18
        Колега, преди бях пускал тема пак за тропане при Пунто 1.2, един колега нещо беше писал за стартер, но не се сещам точно какъв беше проблема.
        П.П. А за рейката мислил ли си ?
        Fiat Punto MK1 1.2 60 hp, 99`

        Коментар


          #19
          Мислил съм за рейката, но незнам дали съм споменавал,че като я купихме колата в последствие вече откривах доста разхлабени(недозавити) болтове от ляво. И за това се усъмних в нещо нестегнато, рейката няма течове, не губи хидравлична течност, но пак казвам вече не тропа (не чука) отпред ,отзаде се чува леко ма от какво незнам, не съм гледал още.
          Lancia Y, 1.1, 2000г.-първата любов! Сегашна любовница - Фиат Добло 2002г, 1.2 пак бензин......като цяло винаги верен на марката!

          Коментар

          Working...
          X