Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Звукова сигнализация на превклюващото ключе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Звукова сигнализация на превклюващото ключе

    Имам монтиран инжекцион Агис М210 /колата не е Фиат, там съм с обикновена/, от вчера, след изминаване на 400 километра път, се появи непривична звукова сигнализация от ключето. При преминаване на газ, или при изгасяне на двигателя, до момента зумера в ключето изпищяваше по един път, а сега при преминаване на газ изпищява 3 пъти, при четвъртото минава на газ.При изгасяне вместо веднъж, пищи 2 пъти. Колата работи нормално иначе. Газаджията ми е в чужбина, и няма как да се консултирам с него, в нета нищо не открих. Понеже съм със семейството на почивка, при това доста далеч от дома ми е леко некомфортно, та ако някой може нека каже дали да се притеснявам. Благодаря предварително

    #2
    Колега потърси в нета за fault codes за газовата. Евентуално ти сигнализира за проблем с някой датчик или от сорта.
    Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

    Коментар


      #3
      да нещо недоволства
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        То това е ясно, ама какво, поне си върви нормално, явно ще трябва да се произнесе майстора.

        Коментар


          #5
          За това ти казах да си провериш какви звукови кодове може да издава и твоите на какво отговарят. Може да е само проблем с нивомерчето в резервоара ти а може и да е нещо по дълбоко.
          Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

          Коментар


            #6
            Таки пищи копчето когато не е занулена ,сервизната инспекция , за смяна на филтрите .

            Коментар

            Working...
            X