Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с таблото с уредите при Стило 1.9 jtd

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Търсачката не струва! За ква ваимопомощ говорим... Темата стоя седмици и само един се сети да даде малко акъл...?!

    Коментар


      #17
      Zeroone написа: Преглед на мнението
      Търсачката не струва! За ква ваимопомощ говорим... Темата стоя седмици и само един се сети да даде малко акъл...?!
      Добре де, ще го уточня - ДОБРОВОЛНА взаимопомощ. Сега не може да очакваш всеки да чака пред компота в очакване на следващия ти проблем. А те и хората спират да пишат точно заради такива ситуации, като сега. Питат, питат, решават си проблема и забравят да пишат как е решен и какъв е бил.
      Така, че няма смисъл да се сърдиш, понеже сега като казваш,ч е умишлено няма да споделиш как си решил проблема, следващия път абсолютно никой няма да ти отговаря. Демек - сам си гоправиш.
      ФИАТ- Пътят е само формалност
      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
      -----------------------------------------------------
      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

      Коментар


        #18
        Zeroone написа: Преглед на мнението
        Търсачката не струва! За ква ваимопомощ говорим... Темата стоя седмици и само един се сети да даде малко акъл...?!
        Сега ти може да напишеш как си го решил, за да може да е в полза на някой друг.

        Коментар


          #19
          Добре де, ще го уточня - ДОБРОВОЛНА взаимопомощ.
          Имам регистрация в няколко автомобилни(Български) форуми и в 90% от случаите тази доброволна взаимопомощ я няма.Като има проблем някой,пита.Като си реши проблема,или изобщо нищо не споменава,или казва че няма да сподели решението!Това се оказва,че е национална черта!
          Няма защо да се сърдим на колегата!
          OVB X18XE1 седан+ГИ

          Коментар


            #20
            Това, че "ДОБРОВОЛНАТА ВЗАИМОПОМОЩ" не помогна на мен нищо не значи. Утре "ДОБРОВОЛНАТА ВЗАИМОПОМОЩ" няма да помогне на вас, на някой друг, на някой нов... И за какво стои тоя форум? Да го има... Да не остане по-долу от другите форуми.
            А това в колко форума имате регистрации не е никакъв критерий... Аз имам само в 3, защото такива коли съм имал(едната още стои и се кара). И въпреки, че Хонда форума го "откраднаха" един вид, а в Мазда-форума има доста ниска посещаемост... Там хората са активни и помагат. И аз съм помагал. Ходил съм да дърпам напълно непознати или да свърша нещо напълно безплатно. Там никой не започва с "Иди да я прочетат!" " Четена ли е тая кола?" и най-важното там пишат хора с малко или много реален опит, а не трупат брой мнения и НЯМА гадаене. Има предположения! Правете разлика! Някои повреди диагностика не ги хваща...
            Национална черта било... Можете всички да почнете да се заяждате след провокацията, че няма да кажа какво е... Явно е национална черта!

            Коментар


              #21
              Колега не се сърди, аз не те обвинявам, а искам да ти обясня, че тук всеки помага кой с каквото може. За това ти казах, че е доброеолно. Отделно е и безплатен....и не разбирам какви са тези твои очаквания, че целия форум трябва да започне да ти решава проблема, а и си с претенция към отговорите. Щом имаш претенция към компетенцията на хората във форума, отиваш в сервиза-плащаш и караш. Национална черта ни е да ни мързи да отворим и прочетем, а чакаме някой да ни го налее в главата. Аз преди да се регистривам само съм чел във форума и винаги съм намирал отговор на въпросите ми. Отделно има мн колеги, коото са ми помагали. Когато тръгваш в рогата напред, няма да получиш нещо добро. Щом можеше и да си замълчиш, но ти реши да покажеш, че си решил проблема, но няма да го сппделиш. Какво искаш да покажеш така? Че си по умен от другите или е някакъв вид наказание, защото не ти е оказана помоща, която си очаквал, за която никой не ти е длъжен? Със здраве остани и без лоши чувства.
              ФИАТ- Пътят е само формалност
              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
              -----------------------------------------------------
              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

              Коментар


                #22
                Кажи най-накрая как реши проблема. Няма да ти навреди, но пък може да помогне на други.

                Коментар


                  #23
                  Мога да предлоложа. Клеми на акумулатора, или ръждясала маса, ако не е това, клеми от задната страна на таблото с бушоните. Това при стило е една от хроничните болки.
                  Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                  Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                  Коментар


                    #24
                    kluchar написа: Преглед на мнението
                    Колега Zeroone
                    Не се пали не всеки може колкото тебе
                    Ма тя пак ще се развали щото частите са немски и няма как да карат много
                    Съгласен съм с теб.
                    STILO-2003-115 HP-JTD Power
                    Преди ФИАТ БРАВА TD 75-98г.

                    Коментар


                      #25
                      Извинявай за спама, не е по заглавието на темата ти, но ми стана интересно и ще се радвам да споделиш от къде идва и как реши проблема с липсата на ток за вратата на багажника, че и при мен е така. Благодаря предварително!
                      Fiat Stilo 1.9 JTD, 115 hp (2002), 3 врати

                      Коментар


                        #26
                        Хващаш се и проследяваш... Няма друг начин. При мен беше прекъснато близо до гумения маншон , в който влиза снопа кабели. 2-ро... Оказва се, че компютъра може да разпознае копчето като постоянно натиснато и трябва да занулиш компютъра. Пълна простотия е това и не питай как го открих...

                        Коментар


                          #27
                          а как е вървежа на колата.
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар


                            #28
                            Не мога да се оплача вече! Преди седмица катерих и прохода Шипка и се представя на ниво. И разхода е добър. Подмених всички маркучи за нафта и за сега съм ок.

                            Коментар

                            Working...
                            X