Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Stilo Project

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Stilo Project

    Здравейте,

    Ето го и моят проект който е все още не-завършен. До седмица две трябва да е готова !
    Пълно пребоядисване претапициране смяна на джанти гуми и добавяне на няколко "Гъзариики" който ще видите когато е готова !
    Прикачени файлове

    #2
    Ето го и крайният резултат :
    Click image for larger version

Name:	19601394_1624813134197802_1374043630091894511_n.jpg
Views:	1
Size:	74,9 KB
ID:	2094794Click image for larger version

Name:	19601240_1624812994197816_893044962924936265_n.jpg
Views:	1
Size:	83,1 KB
ID:	2094793Click image for larger version

Name:	19598708_1624813037531145_4584386278397684173_n.jpg
Views:	1
Size:	60,4 KB
ID:	2094792Click image for larger version

Name:	19657093_1624813087531140_5224506855449744133_n.jpg
Views:	1
Size:	102,4 KB
ID:	2094795Click image for larger version

Name:	19748464_1624813177531131_843422139244193067_n.jpg
Views:	1
Size:	102,3 KB
ID:	2094796

    Коментар


      #3
      Според мене трябва маалко да наблегнеш на по ниска задница и по широко гуми . И ще е уникален
      this

      Коментар


        #4
        Супер изглежда, този цвят и пасва много.

        Коментар


          #5
          Цветът е много готин!
          Аз бих избрал някоя готина муфа отзад за ауспуха (не кюнец).

          Senza cuore saremmo solo macchine.... SKODA Yeti Adventure 2.0TDI 4x4 / FIAT Bravo Sport 1.9 MultiJet 16V / ex. FIAT Marea Weekend TD100

          Коментар


            #6
            Виждам ,че автора не отразя препоръката ми ,но аз пак ще кажа с по широки джанти и по снижена ще изглежда по по улегнала и "зверска" така малко на заводска стойка напомня която не е нещо особено

            http://tuningcars.us/wp-content/uplo...-Tuning-59.jpg нещо от този род .Стойката е коренно различна и убийствена

            http://www.abload.de/img/999swa.jpg - моя личен вкус ако е от значение на който се базира този и със стилото

            http://tuning.im/wp-content/uploads/...n-Golf-2-1.jpg - относно широките джанти епа ако сложиш и такива ти давам 5-6 бона за него
            Последна редакция от mitice; 09.07.2017, 23:06.
            this

            Коментар


              #7
              Остави го, човека иска да си минава през легналите полицаи без да стиска зъби . Мен лично ме кефи така както си я е направил колегата, само ми се струва, че фаровете могат и по-добре да се полират иначе е супер готина. Чакаме интериора, малко да го освежиш с някое double-din- че и боя по конзолата и ще е безценна.
              Fiat Bravo II 1.4 16v
              Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
              Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

              Коментар


                #8
                Здравей !

                Извинявай за късният отговор но тези дни не бях влизал във форума. Идеята за по широки джанти е хубава но тези който съм сложил също си ги шкурих и боядисвах сам ( И с помощ от приятел разбира се) и все още им се радвам. Може би по нататък ще сложа по широки. Относно височината, не ми се иска да я смъквам имайки в предвид състоянието на БГ пътищата. Колата ще стане по готина но ще се изгуби комфорта от шофирането поради постоянното мислене как да мина през някоя кофти улица без да издера броните ... Иначе това стила от първия Линк изглежда мега ЯКО !

                Коментар


                  #9
                  Здравей !

                  Извинявай за късният отговор но тези дни не бях влизал във форума. Идеята за по широки джанти е хубава но тези който съм сложил също си ги шкурих и боядисвах сам ( И с помощ от приятел разбира се) и все още им се радвам. Може би по нататък ще сложа по широки. Относно височината, не ми се иска да я смъквам имайки в предвид състоянието на БГ пътищата. Колата ще стане по готина но ще се изгуби комфорта от шофирането поради постоянното мислене как да мина през някоя кофти улица без да издера броните ... Иначе това стила от първия Линк изглежда мега ЯКО !

                  Коментар


                    #10
                    Остави го, човека иска да си минава през легналите полицаи без да стиска зъби . Мен лично ме кефи така както си я е направил колегата, само ми се струва, че фаровете могат и по-добре да се полират иначе е супер готина. Чакаме интериора, малко да го освежиш с някое double-din- че и боя по конзолата и ще е безценна.

                    С фаровете бая си поиграхме обаче това е най доброто което можахме да изкараме ... май ще трябват новички ама ще е по нататък. Относно интериора скоро ще го снимам и него. Колата е с нови кори на вратите (на този модел тапицерията по корите се къса ужасно бързо) а тавана и корите на задните врати са претапицирани. Сложих и и double Din с който имаше бая играчка защото пластмасите не паснаха много добре и игра ъглошлайфа ... но пък сега пасна идеално ! Вие ще кажете после по снимките разбира се =)

                    Коментар


                      #11
                      Супер изглежда, този цвят и пасва много.

                      Благодаря !

                      Коментар


                        #12
                        Цветът е много готин!
                        Аз бих избрал някоя готина муфа отзад за ауспуха (не кюнец).
                        Добра идея. Ще се поразровя да видя какво ще и отива = )

                        Коментар


                          #13
                          Аспарух написа: Преглед на мнението
                          Здравей !

                          Извинявай за късният отговор но тези дни не бях влизал във форума. Идеята за по широки джанти е хубава но тези който съм сложил също си ги шкурих и боядисвах сам ( И с помощ от приятел разбира се) и все още им се радвам. Може би по нататък ще сложа по широки. Относно височината, не ми се иска да я смъквам имайки в предвид състоянието на БГ пътищата. Колата ще стане по готина но ще се изгуби комфорта от шофирането поради постоянното мислене как да мина през някоя кофти улица без да издера броните ... Иначе това стила от първия Линк изглежда мега ЯКО !
                          Познато ми е чуството,е и аз имам 1 проект ама не е фиат а е поло .Свалих му джантите и ги изшкурих ,после им сложих грунд 2 слоя и накрая черна лъскава боя и сега немога да откъсна очи като минавам покрай колата
                          this

                          Коментар


                            #14
                            Колега супер е колата... важното е на теб да ти харесва и като я заключиш и тръгнеш да се обърнеш да си я видиш. Това е
                            Ей тука едно различно проектче за Кораба майкаsigpic
                            Вече и във фейсбук @HoodrideFIRAT

                            Коментар


                              #15
                              Ето как изглежда и от вътре = )

                              Click image for larger version

Name:	21191430_1684864188192696_2045275624_o.jpg
Views:	1
Size:	170,1 KB
ID:	2094946Click image for larger version

Name:	21216224_1684864191526029_2042177945_o.jpg
Views:	1
Size:	273,9 KB
ID:	2094947

                              Коментар

                              Working...
                              X