Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тенекеджия и бояджия - Бургас

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тенекеджия и бояджия - Бургас

    Kолеги препоръчайте някъде сервиз в Бургас. Трябва да се изправи и боядиса 5-та врата и да се види ще може ли да се закачи старата задна броня.
    Засега съм намерил само един - зад Бовата , но може чак след месец.
    Brava 1.6 ELX

    #2
    Кв. Лозово 0886 837279 - Стойчо Георгиев

    Коментар


      #3
      0897/977 788
      0888/807 995
      кв. "Долно Езерово", ул. "Река Ерма" 9
      Човекът се казва Стоян и работи много хубаво и бързо. Два пъти съм си правил колата при него и съм много доволен.

      Този зад Бова е палачор и няколко пъти си е оставял ръцете с оляни детайли.

      Senza cuore saremmo solo macchine.... SKODA Yeti Adventure 2.0TDI 4x4 / FIAT Bravo Sport 1.9 MultiJet 16V / ex. FIAT Marea Weekend TD100

      Коментар


        #4
        Kолеги какви са горе-долу нормалните цени за детайл в Бургас със средна хубост боя и лак дето няма да цъфне след 2г?

        Някой знае ли нещо за Станимир на Шилото и за някакъв Иво от Горно Езерово?

        Звъннахме на тоя Мифа от Лозово, каза че записвал чак за Януари и отпада. Един друг някакъв Иван иска 200лв за преден капак и таван и по 150лв за калник, което ми се вижда много. Едва ли за тоя Фиат ще купи най-скъпата възможна боя и лак. А и той поне 2 месеца занапред беше зает.
        Както и има ли отзиви някой за този сервиз: http://jelevcar.com/
        Последна редакция от spark; 28.09.2019, 16:21.
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #5
          Разгледай тук https://www.classiccar-bg.com/index....ic,4735.0.html поне ще видиш как работи човека.
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар

          Working...
          X