Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За поредния гаден вирус

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За поредния гаден вирус

    Никой не засяга тази тема и незнам в този случай дали медиите пренадуват или никой тук няма понятие какво да прави. Препоръчват да се пуснат последните ъпдети на уйндоуса, но аз съм с ето тази конфигурация Click image for larger version

Name:	Asus.jpg
Views:	1
Size:	69,5 KB
ID:	2167064и лаптопа е вече слаб за всички новинки, спрял съм му ъпдейтите по тази причина. Дайте някави идеи как да реагирам, предполагам че не съм само аз в такава ситуация.
    п.с. При опита да корегирам заглавието дублирах темата, моля модераторите да ме извинят.
    Последна редакция от NikMar; 17.05.2017, 09:58.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    #2
    Отваряш си един CMD прозорец ( хубаво е да си администратор)

    Пускаш тези 2 команди

    sc.exe config lanmanworkstation depend= bowser/mrxsmb20/nsi
    sc.exe config mrxsmb10 start= disabled

    Ребуутваш.
    Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

    Коментар


      #3
      Всеки си има свое мнение по въпроса. Моето е, че освен, че заемат място на диска, ъпдейтите по никакъв друг начин не пречат на производителността на компютъра. За мен причина за спирането им "слаб компютър" изобщо не е основателна. Разбирам наистина да няма място на диска, или пък има някакъв чувствителен софтуеър, който се "чупи" от тях, но в останалите случаи просто няма защо. Ъпдейтите са аналогични на сервизните акции при новите коли - ако производителят си признае за някакъв дефект на новата ви кола и иска го поправи, няма ли да си я закарате в сервиза?
      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

      Коментар


        #4
        http://www.vinransomware.com/blog/ho...cry-ransomware

        Или си сложи едно линуксче според зависи за какво си ползваш компа.

        Коментар


          #5
          С Линукса не съм на ти и затова си карам на Уйндоус. Колкото до това колко товарят ъпдейтите, мисля че съм на ясно по въпроса от личен опит и по-точно с този лаптоп, като ги пусна едвам крета и ако ги оставя на автоматично ъпдейтване немога и броузер да пусна.
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар

          Working...
          X