Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За авторегистратора

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За авторегистратора

    Миналият месец един с някаква трошка ме изхвърли на тротоара и избяга. Гръмнах гумата в бордюра и дори не смогнах да видя марката на колата му, камоли да видя номера му. Добре, че нямаше никой на тротоара. Иначе беше гушнал букета. Съответно минус 100 кинта за нова гума.
    Обаче регистраторът го записа .Тази джаджа се оказа много полезна. Съседи и приятели все ми се подиграваха, че съм слагал разни глупости в колата си, но като занесох записа в КАТ го намериха и го ожулиха здраво с актче за 300 лв. Застрахователите ми платиха гумата, а в КАТ ми казаха, че мога да съдя ***модерирано. Така тази въшка за 35 лeва се оказа мнооого полезна. Съветвам ви да си сложите една на предното стъкло, освен ако жена ви не го набара да го преглежда къде и кога си ходил някъде. Със 32 МВ микрокарта заснема в продължение на 8 часа. После с 2 натискания на копченца го изтриваш и започва нов запис като запалиш колата.


    Редактирано заради нецензурни изрази, смислови, пунктуационни и граматически грешки.
    Модераторски екип на fiatforum.bg

    #2
    Ако беше се научил и да пишеш...изобщо не коментирам стила на израз, защото вече всеки втори е така.

    Радвай се, че темата стои, а не е изтрита!
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    Коментар


      #3
      Tedd1952 написа:
      Миналият месец един с някаква трошка ме изхвърли на тротоара и избяга.
      Редактирано заради нецензурни изрази, смислови, пунктуационни и граматически грешки.
      Модераторски екип на fiatforum.bg
      Хубаво е когато коригиращият не допуска граматически грешки.
      В показаното изречение подлога е един, което автоматично означава, че няма как съгласуваното определение "миналия" да получи пълен определителен член и да стане "миналияТ". Това изречение е било написано от Tedd1952 по-правилно и последващата корекция е тотално грешна.
      Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

      Коментар


        #4
        Дай да го видим това клипче де. И тези видеорегистратори, които струват по 20-30лв са пълни боклуци. Имах такъв и е толкоз недодялан, че фокусира номерата на колите от едва 5 метра.

        Коментар


          #5
          Stefanaki написа: Преглед на мнението
          Хубаво е когато коригиращият не допуска граматически грешки.
          В показаното изречение подлога е един, което автоматично означава, че няма как съгласуваното определение "миналия" да получи пълен определителен член и да стане "миналияТ". Това изречение е било написано от Tedd1952 по-правилно и последващата корекция е тотално грешна.
          Благодаря за корекцията.
          Когато съм ядосан правя грешки (както и всички хора), но поне не е в почти всяко изречение
          Не знам дали си забелязал, но 95% от грешките на тук пишещите не се коригират умишлено, защото форумът "ще светне". И все пак, когато е фрапиращо просто сърце не трае...
          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

          Коментар


            #6
            vnukata написа: Преглед на мнението
            Дай да го видим това клипче де. И тези видеорегистратори, които струват по 20-30лв са пълни боклуци. Имах такъв и е толкоз недодялан, че фокусира номерата на колите от едва 5 метра.
            Зависи на колко пиксела и скорост си настроил регистратора .Аз нямам проблем с резолюцията.Дори да не се види номера може да го запомниш и да го приложиш към оплакването си.Колата нали се вижда .

            Коментар


              #7
              В сайта не всички букви се изписват .Не е моя грешката , че липсват цели думи.

              Коментар


                #8
                В показаното изречение подлога е един, което автоматично означава, че няма как съгласуваното определение "миналия" да получи пълен определителен член и да стане "миналияТ". Това изречение е било написано от Tedd1952 по-правилно и последващата корекция е тотално грешна.

                Коментар


                  #9
                  Моля да обясниш защо си копирал мнението на друг участник във форума и си го постнал в твое такова, защото в противен случай ще го изтрия като спам.

                  Мисля, че изяснихме и ти го признахме, че си успял да напишеш едно изречение без грешка още преди да го копираш това мнение
                  == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                  На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                  Коментар


                    #10
                    Tedd1952 написа: Преглед на мнението
                    В сайта не всички букви се изписват .Не е моя грешката , че липсват цели думи.
                    ???
                    А това даже няма нито да го коментирам, нито да го обсъждам.
                    Ако има такова нещо (в което силно се съмнявам), защото всички други участници в този ФОРУМ нямат такъв проблем, то "проблема си е в твоя телевизор" както се казва
                    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                    Коментар


                      #11
                      Tedd1952 написа: Преглед на мнението
                      Зависи на колко пиксела и скорост си настроил регистратора .Аз нямам проблем с резолюцията.Дори да не се види номера може да го запомниш и да го приложиш към оплакването си.Колата нали се вижда .
                      Пусни го това прословуто клипче все пак.

                      Да не се окаже накрая, че си "майстор на късия разказ"
                      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                      Коментар

                      Working...
                      X