Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна
Резултати 11 до 20 от 25

Тема: Fiat Stilo Abarth- невероятният автомобил

Напреднал шофьор Аватарът на banski starec
    Регистр. на
    23.04.2010
    Колега Тедд, каква е причината да продаваш колата? От около година следя обявите на такива коли,от няколко месеца гледам и твойта обява, но все не се решавам да взема и аз такава.

Здравей колега .Колата купих преди 2 години от Италия за сина си ,Но той след месец замина да учи в Англия .Аз съм пенсионер на 65 г . и въобще никъде не ходя на дълъг път.
    Трябва ми колица за градско каране да ида до пазар или някъде наблизо.Но като гледам какви малолитражни боклуци се продават за колосални цени май ще я снема от сайта.За някакъв боклук като Kia Picanto 1.1 или Chevrolet Matiz 800 нерегистрирана и необслужена май не си струва да си продавам хубавата кола.Но има и други като моята .Така ,че си купи и няма да съжаляваш .Стига да не са и връщали километража .Моята знам от кого съм я купувал от Италия.Купих я от един 82 г. дядо дето не я беше карал 6 г.
    Сега ще кажеш ,че стягам като джамбазин .Жалко ,че не направих копие на документите .Когато човек купува кола -не мисли ,че някой ден ще я продава.Купих я за 1000 ЕВРО,но хвърлих още 2000лв, за път регистрации и обслужване + газова инсталация за 1100 лв.Чудя се защо ги продават на такива ниски цени.Може би защото е с 3 врати,но на мен и една врата ми стига .Освен това гаражът ми е тесен за тая кола.Като я вкарвам вечер на пияна глава одрасках огледалото от дясно и калника от ляво .Работа за 50 лв.,но моя бояджия е все зает или не му се занимава с дреболии .

Фиат идол Аватарът на muns61
    Регистр. на
    15.11.2011
    Браво, добър рекламен ход!
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

Цитат muns61 написа: Преглед на мнението
    Браво, добър рекламен ход!
    Не казвам моята да купиш .Има публикувани 3-4 такива даже едната е с 5 врати .Просто казвам,че този модел е чудесен.

Фиат идол Аватарът на NikMar
    Регистр. на
    29.11.2006
    Цитат Tedd1952 написа: Преглед на мнението
    Преди 2-3 години имах един Fiat Pininfarina (както му викат Фиат купе или "Малкото ферари" ).Макар и 131 коня беше много по-стабилно на завоите.Просто залепваше на завоите като жаба.Страшно съжалявам , че го продадох.Абарта не е толкова стабилен , но все пак в Ришкия проход побърках един с някакъв джип миналия месец .Аз взех завоя с 100км/ч , а оня остърга мантинелата .
    То не е само до колата а и до задкормилното усройство. Ако щете вярвайте, но първата ми кола, ако може да се нарече такава, беше ЗАЗ 968. По завоите на Столетов от към Казънлък нагоре скрих топката на моя началник, който беше с Жигула и се пишеше голям карач, но в завоите ЗАЗ-а влиза като тухла и не мръдва, а той си виждаше задната броня от време на време. Не казвам, че съм голям шофьор, но със ЗАЗ-а се бях сраснал и го усещах, позволявам си да карам бързо само по нагорнище, така ми харесва, а и е по-безопасно отколкото по равно и надолнище.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
    Закон на Мърфи.

Регистр. на
    23.04.2010
    Цитат Tedd1952 написа: Преглед на мнението
    Не казвам моята да купиш .Има публикувани 3-4 такива даже едната е с 5 врати .Просто казвам,че този модел е чудесен.
    Е аз със сигурност няма да бъда новия собственик на това Стило, понеже цифрата 5000 за 15 годишен Фиат ми изглежда абсурдна( не искам да те обидя разбира се). Може би причината да не се решавам толкова време за такъв фиат е че има по 5 обяви, половината са за по 2500, другата за по 5000 ,а на снимките колите са едни и същи

Фиат идол Аватарът на muns61
    Регистр. на
    15.11.2011
    До Никимар
    По стечение на обстоятелствата съм карал и ремонтирал и двата автомобила. Ако със ЗАЗ-а влезеш в завой заедно с жигулата, може и да не излезеш от него. Същото поведение на пътя имаха и Шкодите, заради задния мотор и леката предница. Като сложим и тромавия мотор на Зазката, хептен работата става зле. А и предвид охлаждането на мотора, още преди да минеш 2/3 от трасето, ще си прегрял. За добро охлаждане се правеха някои модификации, които не зная дали си имал. Запорожеца се надбягваше с Шкода 100 и 105 и Москвич 408.
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    25.04.2015
    Цитат banski starec написа: Преглед на мнението
    Е аз със сигурност няма да бъда новия собственик на това Стило, понеже цифрата 5000 за 15 годишен Фиат ми изглежда абсурдна( не искам да те обидя разбира се). Може би причината да не се решавам толкова време за такъв фиат е че има по 5 обяви, половината са за по 2500, другата за по 5000 ,а на снимките колите са едни и същи
    То изглеждат еднкави, ама има огромна разлика в поддръжката им. При някои собственикът е влагал много и колата е перфектна. От там и се вдига цената. При други не е поддържана и е с ниска цена. И като я купиш, започваш наливането на пари. И накрая сметка излиза горе долу равна.
    Рабира се, винаги има изключения и недобросъвестни продавачи..

Регистр. на
    23.04.2010
    Цитат stilo_new написа: Преглед на мнението
    То изглеждат еднкави, ама има огромна разлика в поддръжката им. При някои собственикът е влагал много и колата е перфектна. От там и се вдига цената. При други не е поддържана и е с ниска цена. И като я купиш, започваш наливането на пари. И накрая сметка излиза горе долу равна.
    Рабира се, винаги има изключения и недобросъвестни продавачи..
    Всъщност там е проблема , че "може би" има разлика м/у кола за 2500 и 5000. Мене ми е ясно че много хора ще кажат "Купуваш я за 2500 и после още толкова за да стане кола" ама лошото е че го има вариянта " Купуваш я за 5000 и после още толкова за да стане кола". Като човек който кара една и съща стара кола от 8 години ми е ясно че ако днеска мислиш че колата ти е перфектна, на сутринта може да мислиш по друг начин виждайки локва антифриз,масло под нея или пък въобще не иска да пали.Затова и всеки път се усмихвам от сърце като видя думи като перфектна,безупречна,уника т и като нова в обявите." Като нова" е била когато е пройзведена, 20 години по късно е просто дърта барака па макар и лъскава(съдя по мойта). Това е моето виждане на нещата, Поздрави на всички!

Драги колега, говорим за СТАРИ коли.Има издухани коли на 7 години , а има коли на 15г . в топ състояние.За това става въпрос.Един мой съсед си купи от джамбазите нерегистриран, не обслужен, седем годишен Seat Altea XL уж с Волксвагенов двигател и на знам какво си още за 8,000 лв.Вярно е , че са го минали в цената,но са го минали здраво и с колата.Пуши като трактор, прекъсва ,между 2-ра и 3-та има някакъв проблем с превключването .За това говорим.Аз като купувам кола втора ръка не и гледам годините, а това което трябва.И с жените е така -нали ?Може да е някоя фльорца на 18 г.,а може да е някое супер гадже на 40 .После трябва и да се пробва.Не само да се гледа .Имам в предвид и жената и колата ."Като нова" е джамбазки термин .Заповядай,седни в моята кола зад волана и после ще говорим 2,500 лв. ли струва или 5,000 .А нова е струвала 32,000 евро .Още в първата си публикация казах ,че съм я купил за 1000 евро и , че както гледам какво се продава на пазара не виждам да купя за тия 5,000 лв, нещо по-свястно .Недей да плюеш нещо ,което не си го видял на живо , не си го пробвал и не си го карал никога .Това ми е 24-тата кола в краткия ми 45 г. стаж като шофьор ,но съм най-доволен от 24-тата .Това исках да споделя .

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна

Тема: Fiat Stilo Abarth- невероятният автомобил

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •