Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати 1 до 10 от 25

Тема: Fiat Stilo Abarth- невероятният автомобил

Fiat Stilo Abarth- невероятният автомобил

Не зная защо е такова лошо мнението за тази кола,но аз съм възхитен .Може би защото съм извадил късмет.Може би съм избрал да я купя от точния човек,но вече 2 години -20,000 км пробег-никакъв проблем.Само една изгоряла бобина,която си я купих на старо за 23 лв. и пак ГАЗ до дупка.Колата закупих от един италиански старец на 82 г .На километража показа 110,000 км .Години-11 .Сложих и газова инсталация.Гори ми 8.5-9.0 Л/100 .Е-зависи и от джапанката ,но при нормално каране с 100-120 гори ми 9л/100 км.Градско на къси разстояния -13/100 .
    В България и смених маслото уж с най-доброто Енеос полусинтетика 5W30 обаче ми го изгори бързо.Първоначално се уплаших ,но после изтеглих каталога и видях,че трябва да се кара с полусинтетика 10W-40.Смених го с Total Quartz от най-евтиното 6лв./л и вече 2000 км не го е пипнала .Гледам колеги си продават Абартите за по 3,000-4,000 лв. и какво ще купят после?Това ми е 24-тата кола от 44 г. шофьорски стаж,но тази ми е най-добрата.
    Прикачени изображения Прикачени изображения Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	Side view.JPG
Преглеждания:	135
Размер:	279,2 KB
ID:	103101   Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	Back view.jpg
Преглеждания:	145
Размер:	324,0 KB
ID:	103102   Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	Dash board.JPG
Преглеждания:	137
Размер:	269,9 KB
ID:	103107   Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	distance passed.JPG
Преглеждания:	94
Размер:	227,1 KB
ID:	103108   Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	Engine.JPG
Преглеждания:	125
Размер:	273,7 KB
ID:	103109  

Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	Radio system.JPG
Преглеждания:	113
Размер:	237,3 KB
ID:	103110  
    Последна промяна от Tedd1952 : 09.05.2017 в 19:23

Фиат идол Аватарът на S_BANKOV
    Регистр. на
    29.05.2011
    и господ да пази главата и скоростната кутия амин. дано да е на късмет ама тия мотори са известни с две неща пукат глава и капризна скорустна кутия.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

Кара Фиатче 126
    Регистр. на
    29.09.2010
    Стилото изглежда страхотно.

Цитат S_BANKOV написа: Преглед на мнението
    и господ да пази главата и скоростната кутия амин. дано да е на късмет ама тия мотори са известни с две неща пукат глава и капризна скоростна кутия.
    Ако го кара некадърник може и да стане.
    1.Ако колата поработи 30-40 сек. преди да я угасиш (особено зимно време или не я изрязваш да превърти гумите когато е още студена няма как да спука глава.Пък и да спука глава на старо в megaparts.com струва 82 лв..За справка : https://www.megaparts.bg/product/706625683
    2.Скоростната кутия е salespeed .Това е обикновена скоростна кутия само дето се включва елекрически.Затова и фиата малко мисли преди да смени скорост,но ако знаеш как да караш -никакъв проблем .Но дори и това да стане скоростните кутии са още по-евтини.Е, затова не става за гонки . За гонки трябва кола с турбо компресор и задно предаване и 6-8 скорости.
    Карал съм Мерцедеси,BMW други коли автомати.Там смяната на скорост въобще не се чувства,но съм им ял папарицата.Сменяш ли маслото на 50,000 км с подходящо такова -скоростната кутия ще те зарови .

Балканче карах през 1968 г.Голяма радост беше.Когато спестих 330лв. да си го купя първата нощ спах в мазето да го гледам .Хе-хе-хе .

Регистр. на
    29.05.2011
    от мегапартс не бих гупал нищо. поредния пример е днес за маховик. гойто няма нищо общо с тъва което поръчахме. камоли глава или ск.
    успех с колата дано да те радва.

от мегапартс не бих гупал нищо. поредния пример е днес за маховик. гойто няма нищо общо с тъва което поръчахме. камоли глава или ск.
    успех с колата дано да те радва.
    Ами колега като не става -го връщаш.И аз съм връщал един компресор за климатик на едно калпаво Пежо 207.Но франсетата сменят нещо дребно в някой агрегат и не става .Даже нови части съм връщал.

Регистр. на
    29.05.2011
    и кво викаш върви звера а?
    аз в събота си правих тестис с едно ауди някво комби напъва напъва на 240 засмука саждите и си отидох.

и кво викаш върви звера а?
    аз в събота си правих тестис с едно ауди някво комби напъва напъва на 240 засмука саждите и си отидох.
    Преди 2-3 години имах един Fiat Pininfarina (както му викат Фиат купе или "Малкото ферари" ).Макар и 131 коня беше много по-стабилно на завоите.Просто залепваше на завоите като жаба.Страшно съжалявам , че го продадох.Абарта не е толкова стабилен , но все пак в Ришкия проход побърках един с някакъв джип миналия месец .Аз взех завоя с 100км/ч , а оня остърга мантинелата .

Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Тема: Fiat Stilo Abarth- невероятният автомобил

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •