Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кожен салон на Мареа - от кой друг модел става?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кожен салон на Мареа - от кой друг модел става?

    Здравейте.
    Искам да сменя стария салон на марея комби с кожен , но се оказа много трудно да намеря такъв
    Някой знае ли от кой друг модел мога да взема. За предните имам няколко варианта но за задните не намирам нищо. Възможно ли е да паснат от алфа 147 и предните и задните.
    А за корите на вратите какви варианти имам?

    #2
    up .

    Коментар


      #3
      Предните ще станат от Мареа, Алфа и Ланча. Със задните ще береш ядове. Вероятно за задните вариантът ти е единствено Мареа с кожа, но нека и други колеги кажат. Мислил ли си за корите на вратите? Кожени седалки и плюшени кори ще грозотия.

      Senza cuore saremmo solo macchine.... SKODA Yeti Adventure 2.0TDI 4x4 / FIAT Bravo Sport 1.9 MultiJet 16V / ex. FIAT Marea Weekend TD100

      Коментар


        #4
        Предпочитам да сменя и корите и седалките с такива на Мареа но немога да намеря. Ако ми попаднат ще се възползвам

        Коментар


          #5
          http://www.fiatforum.bg/showthread.p...81%D1%82%D0%B8

          Виж, тук един колега продава!

          Senza cuore saremmo solo macchine.... SKODA Yeti Adventure 2.0TDI 4x4 / FIAT Bravo Sport 1.9 MultiJet 16V / ex. FIAT Marea Weekend TD100

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11
                      Не мога да разбера, защо повдигаш темата?
                      Търсиш да си купиш салон или чакаш някой да ти отговори на въпроса?
                      Ако е първото те съветвам да го направиш според правилата на форума, като си публикуваш обява!
                      ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                      Коментар

                      Working...
                      X