Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добра фирма за ПВЦ дограма във В.Търново/ Горна Оряховица

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Добра фирма за ПВЦ дограма във В.Търново/ Горна Оряховица

    Колеги, интересува ме някой имал ли е допир с добра фирма за изработка на дограма във В.Търново/ ГО? Бих се радвал, ако някой спподели опит и координати.
    Благодаря на отзовалите се!
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    #2
    Алумина Елит. Търновска фирма. Поръчах дограма от тях в София, където също имат офис. Изключително коректни, кадърни и разбрани хора.
    Подготвят всички необходими документи ако искаш да използваш кредит "енергийна ефективност".

    Работят с Шуко, като цените са около тези на кучата марка дограма.
    04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

    Коментар


      #3
      Аз съм доволен от Валда. Две години подред си поръчвам от тях, нямам оплаквания. Работят с KBE и KÖMMERLING. Лично при мен профилите са 88+ с троен пакет. Работят бързо и коректно. Месец след първия монтаж ми звъняха от офиса им за да се интересуват как е минал монтажа, имам ли оплаквания, как са се държали монтажниците, дали са искали пари на ръка и т.н. Дават 3 години гаранция на пакетите и 5 на дограмата, всичко е описано в договор.

      http://www.valda.bg/index.php/bg/kontakti#офис-–-шоуруми-в-българия
      Последна редакция от Hristian_Aleksiev; 20.03.2017, 11:45.
      Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
      Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

      Коментар


        #4
        Виж във Валда, Мега стил и Алдог. На всякъде ще ти направят оферта в зависимост от избраните материали. На алумината цената е по 2 и ще трябва да ходиш до фабриката.

        Коментар


          #5
          Пусни ми телефон за връзка на ЛС
          Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

          Коментар


            #6
            Ролпласт, аз контактувах с офиса им на бул. "България", който е до ВиК. Много бързо и коректно работиха. Поръчах им троен прозорец със средна отваряема секция - 6-камерна кафява дограма с шумоизолации и всички възможни екстри, двоен стъклопакет, мрежа против комари. Доколкото се сещам, излезе 900 лева, понеже освен това бях поръчал и врата за баня. Когато стане време да подменям дограмата на друга стая, пак оттам ще поръчам, много солидно и красиво изпълнение. Не си струваше да се правят компромиси с цената, защото започнахме калкулациите от 5-камерна, 5,5-камерна, каквото и да значи това, бяла, без шумоизолации и мрежа и разликата беше някъде около 150 лева от най-евтината до най-скъпата.
            Fiat Marea Weekend 1,6 16V

            Коментар


              #7
              Поръчах дограма от Валда - алуминий с термомост и троен стъклопакет и друга за балконска врата от пвц - KBE.
              Уточнихме всичко в офиса им, платих 100% и след 2 дни взеха мярката, а след 10 дни дойдоха да монтират - ......и започнаха проблемите:
              1. Вместо в 9.00 часа дойдоха в 11,15 часа
              2. При демонтажа на старата дървена дограма отчупиха половин тухла от стената и чак като им направих забележка заработиха по-внимателно
              3. Направиха толкова боклук, че не можах да повярвам, че е от моя прозорец - къртиха така, сякаш ще разрушават къща, рязаха старата дограма направо през средата...хвърляха парчета направо на пода.....абе ужас...да не говорим, че 1-ят майстор само пушеше цигари, а другият работеше - иначе 2 дни едвам почистихме въпреки, че бях постлал найлон - паркета се оказа надран все едно си го стъргал
              4. Монтаж на новата - добре го направиха, но.... оказа се, че дистанционерите не са както ги бях поръчал и платил, бяха забравили дръжката на вратата и нямаха "капачетата" за отворите на отводнителните канали
              5. След 6 дни дойдоха отново - с нови стъклопакети с поръчаните от мен дистанционери за пвц вратата, но....оказа се, че за тройния стъклопакет на прозореца нямат възможност да ми изработят това, което съм поръчал, въпреки че момичето в офиса изрично пита шефовете си и те казаха, че няма проблем - всичко ще е както съм поръчал, защото били направили дограмата маааалко по-тясна от колкото трябвало и дистанционерите не влизали. Е, върнаха ми 14 лева от разликата в цената на дистанционерите.

              Моят извод за работата на Валда е: поръчвайте си само по-прости неща и ИЗРИЧНО питайте могат ли да ги направят

              Коментар

              Working...
              X