Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моля, дайте мнение за евтините марки летни гуми

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    точно така има и с механична рейка,
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #47
      Вече и Пунто няма, вчера го продадох. Да, моето нямаше серво, мисля че всички с двигател 1.1 са без серво на волана.
      ясно а това ,че 1.1 нямат серво незнаех понеже аз имам 1.7тд и то си има серво определено
      this

      Коментар


        #48
        ясно а това ,че 1.1 нямат серво незнаех понеже аз имам 1.7тд и то си има серво определено
        Има и дизелови без серво.
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #49
          Е При мен определно се усеща лек волана не като такъв без серво
          this

          Коментар


            #50
            То и на Пунто 1.1 без серво се усеща лек волана, особено ако си с гуми 155/70/R13 и си ги напомпал добре ...
            Dacia Duster 1.6 4WD

            Коментар


              #51
              Преди две седмици, след като се мислех какво да взема от три вариянта - фулда, фалкен и сумитомо, избрах фулда екоконтрол. Направих им около 1000к за празниците - е то все пак нова гума та се държи добре, но ми направи впечатление, че напомпени на 2.1- 2.2 нямат смачкания вид на мишелин енерджи все едно са спаднали. Гумата е мека, вози комфортно, тиха е, в завои е добра, а за дъжд не мога да кажа нищо, вчера се връщах след празниците в Пловдив и валеше, но не съм се навирал умишлено в коловозите с вода да усетя нещо конкретно - но нормална гума за парите си, мисля че не е лоша. И все пак размера е малък 175/65/14, а и моделът брава не е от най-комфортните, че да дам оценка за добро поведение - все пак някой път опира и до окачване,размер на гумата, тежест на автомобил в пътна обстановка и т.н.

              Коментар


                #52
                От години използвам сайта на ADAC. Няма грешка. През различните години, различни марки и модели са показвали качества.

                https://www.adac.de/_mmm/pdf/1702_Te...sse_288956.pdf

                Коментар

                Working...
                X