Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за VM Petroleum (бензиностанциите на Марешки)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    И бензин и газ слагам редовно, нямам проблем......как и откъде си взима горивото ми е абсолютно все тая.......
    Alfa 156 2.0 TS
    Alfa 156 20VTurbo
    Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
    Locost TF1 3.0V6

    Коментар


      #32
      сега сложих газ до горе
      за сега колата върви
      миналата седмица слагах на една от Лукойл и после допълних с друга че колата нещо беше като спъната
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #33
        Днес ходих до газ-станцията в Бургас и насреща ми изскочи емблемата на Марешки и опашка от 6-7 коли . Не го пропуснах, заредих 21-2 литра дизел (40лв). Нищо особено, вярно в резервоара имах още толкоз.
        FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

        Коментар


          #34
          Днес имах повечко пътуване. Сутринта заредих газ на почти празна бутилка, колата си вървеше ок, с нормален разход. Някога заредих пак на газпром, разхода беше малко над 10 на извънградско (нормално), вечерта пак заредих при марешки и всичко ми се стори ок. В люлин съм и мисля да зареждам само от там
          Fiat Croma 1.8 140hp

          Коментар


            #35
            Интересно четиво.А и частта че се е опитал да купи базата на "Петрол" в Стара Загора.Сега разбрах, че един местен играч я е купил,оказа се че това е съседната до него верига бензиностанции "Зара" които странно защо докато се появи Марешки продаваше на същите цени като картела,а сега се опитват да продават на цените като Марешки,обаче там има доста по-малко коли.


            http://www.capital.bg/biznes/kompani...t_na_mareshki/

            Коментар


              #36
              От миналата Пролет зареждам дизел САМО на бензиностанцията му в Айтос (имам често път до Карнобат, така че не ми е проблем). Изминати ~ 15000км. поне за момента разлика от към количество/качество не съм открил. За сметка на това спестената разлика в пари е осезаема, поне за мен.
              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

              Коментар


                #37
                Даже колата работи по-добре.
                04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                Коментар


                  #38
                  vgeorgiev написа: Преглед на мнението
                  Даже колата работи по-добре.
                  Има нещо такова. Зимата карах с премиум горивата на Газпром, а последно и с Екто за 2.39, а откак
                  днес отново заредих с Марешки ( всеки ден минавам от там ) за 50 лв. ( 26,88 литра х 1,86) вече не би трябвало
                  да има друго гориво освен неговото в резервоара. Разлика въобще не усещам.
                  ПС: В Инса, която е в непосредствена близост до Марешки и копира негови цени няма коли. Опашката ( от по 5-6 коли на ред) обаче при Марешки е постоянна. Евала на съгражданите, че предпочитат този, който сбори цените в района.
                  A17DTС/S
                  Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                  Коментар


                    #39
                    ntodorov написа: Преглед на мнението
                    ПС: В Инса, която е в непосредствена близост до Марешки и копира негови цени няма коли. Опашката ( от по 5-6 коли на ред) обаче при Марешки е постоянна. Евала на съгражданите, че предпочитат този, който сбори цените в района.
                    Аз в Бургас бензиностанция на Марешки не съм видял. Има една измислена колонка, ама....А дори и няма пропан-бутан?!? Да не говорим, че е забутана на възможно най-неудобното място.
                    Не може във всички градове, където има обекти, да са истински бензиностанции, а тук някаква подигравка просто. Пълна подигравка!!
                    Да отвори истинска бензиностнация на нормално място, тогава ще зареждаме при него.

                    Коментар


                      #40
                      Няма щото горивата са им боклук, един колега се мина на Инса. Той е с малолитражка (трицилиндров 0.9) и качеството на горивото се усеща веднага.

                      ntodorov написа: Преглед на мнението
                      Има нещо такова. Зимата карах с премиум горивата на Газпром, а последно и с Екто за 2.39, а откак
                      днес отново заредих с Марешки ( всеки ден минавам от там ) за 50 лв. ( 26,88 литра х 1,86) вече не би трябвало
                      да има друго гориво освен неговото в резервоара. Разлика въобще не усещам.
                      ПС: В Инса, която е в непосредствена близост до Марешки и копира негови цени няма коли. Опашката ( от по 5-6 коли на ред) обаче при Марешки е постоянна. Евала на съгражданите, че предпочитат този, който сбори цените в района.
                      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                      Коментар


                        #41
                        Някой колега от Добрич може ли да каже по колко продава метана там Марешки ? Преди няколко месеца беше на 0,75лв/кг, което си е с 50ст по-евтино от тук в момента.

                        ПП Сега видях във фуело.нет, пише 0,79лв/кг...
                        Последна редакция от DJPOPA; 20.03.2017, 16:52.
                        Dacia Duster 1.6 4WD

                        Коментар


                          #42
                          stilo_new написа: Преглед на мнението
                          Аз в Бургас бензиностанция на Марешки не съм видял. Има една измислена колонка, ама....А дори и няма пропан-бутан?!? Да не говорим, че е забутана на възможно най-неудобното място.
                          Не може във всички градове, където има обекти, да са истински бензиностанции, а тук някаква подигравка просто. Пълна подигравка!!
                          Да отвори истинска бензиностнация на нормално място, тогава ще зареждаме при него.
                          Кои сте вие ?...Защото като гледам и без "вас" си има доволно зареждащи и чакащи на опашка.
                          A17DTС/S
                          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                          Коментар


                            #43
                            В Стара Загора минавам по няколко пъти на ден покрай бензиностанцията,винаго има опашка.

                            Коментар


                              #44
                              ntodorov написа: Преглед на мнението
                              Кои сте вие ?...Защото като гледам и без "вас" си има доволно зареждащи и чакащи на опашка.
                              Жителите на Бургас . Чакат на опашка, кой зарежда там? Комлушките мангали и някой друг кривнал от М. Рудник.
                              Иначе се губи смисъла на заданието
                              Но всеки си има мнение де. Явно твоята представа за бензиностанция се свързва и с тази измислица бучната там. :D

                              Коментар


                                #45
                                stilo_new написа: Преглед на мнението
                                Жителите на Бургас . Чакат на опашка, кой зарежда там? Комлушките мангали и някой друг кривнал от М. Рудник.
                                Иначе се губи смисъла на заданието
                                Но всеки си има мнение де. Явно твоята представа за бензиностанция се свързва и с тази измислица бучната там. :D
                                Пишеш глупости. Темата е за горивата на VM, а не е свързана с представата ни за бензиностанции. Зареждай си от където искаш приятелю.
                                ПС: Пък "смисълът на заданието" точно ти няма да го намериш нивга.
                                A17DTС/S
                                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                                Коментар

                                Working...
                                X