Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за VM Petroleum (бензиностанциите на Марешки)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Много сега ще се пише колко е лош.... Щото бърка в нечии джобчета...
    Fiat Croma 1.8 140hp

    Коментар


      #17
      Аз съм зареждал в края на октомври от бензиностанцията му в Айтос. Помня, че сложих за 50 лв., а дизелът му тогава беше с 34 стотинки по-евтин от бургаските му алтернативи.
      Изгорих си я нафтичката, а разлики освен в цената на закупуването не намерих. От десетина дни и в Бургас вече има негови колонки и се вият опашки пред тях.
      Странно, че откак влезе в Бургас, неговите цени повлияха само на две други бензиностанции, като едната е в непосредствена близост до неговите колонки, а другата която се заигра с конюнктурата
      и беше задържала високи цени ( въпреки надеждите ни, че ще бори картела в махалата), от скоро също продава дизела на 1.84 - 1.86 при 2.10 - 2.12 в ЛУКОЙЛ.
      Последна редакция от ntodorov; 16.03.2017, 12:06.
      A17DTС/S
      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

      Коментар


        #18
        В Търново от вече почти година 2 коли (бензин и дизел) се зареждат само на Марешки, като до момента проблеми в горивото от нас не са установени. Когато имам път натам зареждам и моята, като вече мисля да си планирам време да ходя до Люлин. Участието му в политиката за мен не е важно, а факта че на 1 резервоар пестя приблизително 15 лв.
        Fiat Stilo 115 h.p. 2004
        Глупаво е да правиш планове за целия си живот, след като не си господар дори на утрешния ден.

        Коментар


          #19
          Аз бих пробвал, но ми е много далече в Люлин. Не бих минал цяла София, за да заредя - като изгоря 2 кила нафта, за да ида и да се върна, къде ще ми изляезе далаверата.
          Иначе веднага му направихе медийна атака - сяра имало, масла имало, глупости имало. Много знаем по другите бензиностанции какво има - платени медии, братче.
          Иначе всичко е предизборен номер, то е ясно. Всеки с номера си - кой кебапчета, кой нафта, кой авиошоу, кой пенсии, кой еврофондове. Няма да гласувам за него, но пък защо да не му зареждам от нафтата ако става и е по-евтина, еле пък лятото. Аз съм сигурен, че моя трактор ще я изпука без проблеми, ако ще и 50% масло да има. Имам и приятели по Бургас и Айтос - зареждат и не съм чул някой да изреве.

          Senza cuore saremmo solo macchine.... SKODA Yeti Adventure 2.0TDI 4x4 / FIAT Bravo Sport 1.9 MultiJet 16V / ex. FIAT Marea Weekend TD100

          Коментар


            #20
            Сутринта минах да заредя и беше рахат, даже имаше свободни колонки.
            За 14лв сипах близо 7л 100 октанов бензин ... дали е добре , за сега не откривам разлика във вървежа, като ми свърши газта ще напълня и бутилката да видим как е LPG-то.
            punto HGT

            Коментар


              #21
              Минал съм няколко хиляди километра с въпросният бензин. Нямам проблеми!
              Alfa 159 SW 2.4 Ti
              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

              Коментар


                #22
                От началото на месеца има обект и в Бургас,но не предлага LPG и за жалост не повлия на цените на другите компании.В Айтос съм зареждал неколкократно и бензин и lpg,но малки количества по 10,15 литра.Нямам оплаквания от към вървене,разход също.
                Fiat Brava98 1.6 16 v LPG ГИ
                Fiat Stilo 1.6 LPG tartarini 2004

                Коментар


                  #23
                  От началото на месеца има обект и в Бургас,но не предлага LPG и за жалост не повлия на цените на другите компании.В Айтос съм зареждал неколкократно и бензин и lpg,но малки количества по 10,15 литра.Нямам оплаквания от към вървене,разход също.
                  Повлия, само на Инса до него и на Дега в посока Манхатън. Пиша за дизел и бензин обаче.
                  A17DTС/S
                  Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                  Коментар


                    #24
                    ntodorov написа: Преглед на мнението
                    Повлия, само на Инса до него и на Дега в посока Манхатън. Пиша за дизел и бензин обаче.
                    Имах в предвид тези които са ми по път :D Като цяло и към Курника и Инса ,и на Марешки са ми прекаленото голямо отклонение от маршрута ,че да има смисъл да зареждам там :/
                    Fiat Brava98 1.6 16 v LPG ГИ
                    Fiat Stilo 1.6 LPG tartarini 2004

                    Коментар


                      #25
                      Имах в предвид тези които са ми по път :D Като цяло и към Курника и Инса ,и на Марешки са ми прекаленото голямо отклонение от маршрута ,че да има смисъл да зареждам там :/
                      За газта не знам, но за един резервоар дизел (56 литра) ми идва с около 17-18 лв. по-малко към днешната разлика в цените, или иначе казано - спестени пари за още 10 литра или 200 км. извънградски преход при мен...Па, че какви разстояния да имаме в Бургас, че да не си заслужава "отклонението".
                      ПС: Пробвах вече дизел от бургаския "Марешки". Нафта, като нафта.
                      A17DTС/S
                      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                      Коментар


                        #26
                        Към 18:30 минах от там с презумцията да пробвам 100 октановия бензин, но беше лудница и директно отминах, всички колонки бяха заети + колона от чакащи автомобили извила се в локалното платно, утре сутрин мисля да мина пак и ако е по нормално ще заредя.

                        п.п. газта е 0,91лв/л, а 100 октановия е 2,05лв/л., а цените по другите вериги в Люлин не са мръднали, но ако не мръднат съм сигурен, че оборота им ще спадне драстично, а Марешки ще съжали, че не е направил 3 пъти по голяма бензиностанция.
                        Почти сме се засекли. В 18:32 съм платил според касовия апарат. Наистина имаше колона от локалното, но чаках не повече от 5 мин. Много бързо се минава.
                        Не приемат карти, но пък имат банкомат.
                        04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                        Коментар


                          #27
                          То пък като е от 2.10 нафтата каква е гаранцията, че е хубава?
                          Fiat Punto 1.1-Синята птица
                          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                          Коментар


                            #28
                            Абе, карти за отстъпка има ли?

                            Senza cuore saremmo solo macchine.... SKODA Yeti Adventure 2.0TDI 4x4 / FIAT Bravo Sport 1.9 MultiJet 16V / ex. FIAT Marea Weekend TD100

                            Коментар


                              #29
                              50 литра нафта думнах и аз днес .До морето никакви проблеми 160-180 ,изпушването е без промяна .
                              Казаха ,че проблемите се забелязват след 150 000 км минати с това гориво
                              фиатче Браво 2.0

                              Коментар


                                #30
                                Ей сега в предизборното студио на БНТ, Марешки донесе цял куп протоколи от изпитания на горивата му, които доказват годност. Каза, че това с акцията в рафинерията е пълен медиен цирк, към днешна дата няма открито никакво нарушение и рафинерията си работи, само че медиите услужливо пропускат тоя факт. Питаха го вярно ли е, че не внася ДДС и акциз за горивата, а той каза че при 100млн. оборот до момента, е внесъл кеш 50млн. ДДС и акциз в бюджета. Абе намирисва ми на акция на свинските медии срещу Марешки. Като знаем кой седи зад свинските медии, не е трудно да проследим веригата до Лукойл.
                                Dacia Duster 1.6 4WD

                                Коментар

                                Working...
                                X