Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за VM Petroleum (бензиностанциите на Марешки)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнения за VM Petroleum (бензиностанциите на Марешки)

    Колеги, чувал съм различни мнение отностно качеството на горивото в тези бензиностанции. Някой трърдят, че горовото е ОК, а други - не, но сега като официално е отворена бензиностанцията в София, а както се разбра горивата пак се покачиха с малко, когато цената на барела пада и това точно когато той отвори, започвам да се питам дали Марешки не е част от картела и дали всичко това не е трик, за да накарат "овцете да влзязат в кошарата". Иначе политиката на страна, искам да чуя впечатления от горивото, понеже, често минавам от там и се чудя дали да на напълня от него.
    Fiat Bravo II 1.4 16v
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
    Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

    #2
    Винаги, когато съм имал възможност да пълня на Марешки съм го правил. Последно точно след НГ зареждах при него и не съм имал проблем с последващите ниски темп.
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Аз там зареждам, когато имам възможност, не съм имала проблем до сега.
      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

      Коментар


        #4
        Аз само там зареждам. Във Варна отвори и втора бензиностанция и хората чакат на опашка винаги, въпреки че заради него и околните ЕКО, ОМВ, Шел и т.н. са на същата цена.
        The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
        Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
        Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

        Коментар


          #5
          Днес сипах бензин, (1.88 ) чакам да ми се изпразни газовата бутилка за да тествам газта (0.92). След това ще дам отзиви.
          Интересно е дали и в Люлин ще паднат цените на другите бензиностанции.
          Fiat Croma 1.8 140hp

          Коментар


            #6
            Два Фиата-бензинов и дизелов, вървят само с тунджа от бат Веско. Никакви проблеми няма. Горивото му е от Лукоил, минало през посредник, щото Валентин Златев не искал да му продава директно (Марешки сам го каза в едно интервю). Не го знам на кого е човек, чий интереси защитава и прочие, пък и не ми дреме. Аз съм прагматик-където ми е най-изгодно, там зареждам. Другите са в очевиден картел, следователно не са по-добри от него. Пък и друго си е 30ст/л надолу, някак си е по-леко на душата .


            ПП Забравих да кажа, не зареждам от вчера на МаГарешки, а откак е отворил първата бензиностанция тука във Варна, тя ми е на близо тука в нашия квартал. Така че впечатленията са от долу горе цяла година каране с неговите горива. И зимата на -18 градуса не му замръзна дизела, имам и клип как Мултипла-то пали от раз на тая температура.
            Последна редакция от DJPOPA; 15.03.2017, 20:16.
            Dacia Duster 1.6 4WD

            Коментар


              #7
              Аз също зареждам при Марешки, газ и по рядко бензин.Не съм имал проблеми до сега.
              Peugeot 307 2.0i ГИ
              ex: Fiat Brava 1.6 16V 90hp

              Коментар


                #8
                Към 18:30 минах от там с презумцията да пробвам 100 октановия бензин, но беше лудница и директно отминах, всички колонки бяха заети + колона от чакащи автомобили извила се в локалното платно, утре сутрин мисля да мина пак и ако е по нормално ще заредя.

                п.п. газта е 0,91лв/л, а 100 октановия е 2,05лв/л., а цените по другите вериги в Люлин не са мръднали, но ако не мръднат съм сигурен, че оборота им ще спадне драстично, а Марешки ще съжали, че не е направил 3 пъти по голяма бензиностанция.
                punto HGT

                Коментар


                  #9
                  Към 20:30 опашката беше още по-голяма.

                  Аз проблеми с горивата оттам не съм имал.

                  Смятам да си зареждам само от бензиностанцията в Люлин оттук нататък или докато и другите не смъкнат цените.
                  == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                  На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                  Коментар


                    #10
                    https://www.24chasa.bg/novini/article/6115017
                    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                    Коментар


                      #11
                      Много интересно как всичко се случва седмица преди изборите... случайно предполагам. Интресно как в този материал се опитват да ни убедят, че всичкото евтино гориво е контрабандно и такова нещо като "евтино гориво" няма, а липсата на разплащане с банкови карти е престъпление, защото така можело да се крият обороти. при това, както се твърди в началото, разследването не било още приключило.
                      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                      Коментар


                        #12
                        Абе плащането в брой не ме кефи ама изобщо, нямам навик да нося пари в брой по много. Миналото лято по морето съм зареждал от него. Еми пунтото нито литна, нито спря.
                        Толкова за горивата му.

                        Коментар


                          #13
                          Зареждал съм няколко пъти във Варна, на Марешки, на Лукойл-а на Белослав (под цената на Марешки), включително и на екото на изхода, ами какво да ви кажа - отвратителна нафта. И на либрата и на опела, колегата от Разград и той не е доволен. То са пушеци, то е невървеж, то е тракане... Не знам дали така съм случил, но определено не съм доволен. Разликата е осезаема, още повече като напълня догоре и веднага след това изляза на магистралата - просто колата не върви. Оранжевата лампа за вода в горивото се побърква направо...
                          Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                          Коментар


                            #14
                            Аз съм зареждал само 1/2 резервоар в Разград по нова година. Разлика не видях голяма, и в студа по нова година си палеше. Може би една идея по зле, но нищо фрапиращо.
                            Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                            ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                            Коментар


                              #15
                              Тц тц тц , големи напъни . От 2 дена насам, откак бат Веско ужили сериозно картела в най-голямата им хранилка, направо хастарите си обърнаха да акат по него . По писъците ще познаете, че много ги боли. Аз разлика във вървежа с другите бензиностанции не намирам. Ама от Лукоил ми е замръзвал дизела и то в две коли преди няколко години. От Марешки не замръзна. Просто факти.
                              Последна редакция от DJPOPA; 16.03.2017, 11:49.
                              Dacia Duster 1.6 4WD

                              Коментар

                              Working...
                              X