Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати 21 до 26 от 26

Тема: Преминаване на границата с туба гориво в багажа

Фиат фанатик Аватарът на pr_00f
    Регистр. на
    14.09.2006
    Ако са фабрично затъмнени, няма проблеми. Но за автърмаркет си е проблем. миналата седмица един приятел ми разказва за джипката която си е взел от Гърция и понеже е със допълнително замътени стъкла се радваше че продавача му е дал сертификат за инсталацията и, че е законно да кара така.
    За тубите и аз съм чувал че може да направят проблем, и за това и не съм си помислял. То не че с Ланчата се е налагало де, но сега със зафирата капнах 15 литра колкото да се чувствам спокоен понеже не я познавам колата. Като цяло в района на Солун и Халкидики нафтата масово е около 1.40 евра, тук таме може да се намери и на 1.30.
    Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

Понеже всяка година ходя поне по два пъти да се суркам на пистата в Серес и съответно си нося шелските 100 октана в две туби от по 20 литра.......
    Проблема е че те следят да не се вкарва безакцизно гориво - реално не им е никакъв проблема да направят тлъст акт за туба бенз или нафта - ако драйвера не знае условията, що да не захранят хазната с едни глоби......
    Но.....ако имаш касова бележка от бензиностанцията за точно това количество гориво което е в тубата, могат да ви хванат за дедовия - горивото е с платен акциз в страна от ЕС и юридически нищо не могат да ви кажат.......миналата година на влизане в Гърция ми направиха тоя проблем - показвам бележката и минавам като пич......
    Alfa 156 2.0 TS
    Alfa 156 20VTurbo
    Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
    Locost TF1 3.0V6

Ето на границата как минават
    Колата е от северните страниКликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	IMG_20170922_131132.jpg
Преглеждания:	57
Размер:	193,9 KB
ID:	105757
    Последна промяна от kluchar : 06.07.2018 в 07:34

Фиат фанатик Аватарът на КИМИ
    Регистр. на
    12.10.2007
    Цитат kluchar написа: Преглед на мнението
    Като имаш двоен стига .
    Това, ако можеш да го обясниш на гръцкия милиционер,
    който в най-добрия случай знае big document please и после калимера, калиспера, пара-коло, пара елики и т.н.
    Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

Нали сега малкия талон е двоен с него може да се кара

Това с касовите бележки може ли някой да го потвърди.

щото мисля да напълня лодката с 100 литра бензин....

Цитат ФЕРАРИСТ написа: Преглед на мнението
    Понеже всяка година ходя поне по два пъти да се суркам на пистата в Серес и съответно си нося шелските 100 октана в две туби от по 20 литра.......
    Проблема е че те следят да не се вкарва безакцизно гориво - реално не им е никакъв проблема да направят тлъст акт за туба бенз или нафта - ако драйвера не знае условията, що да не захранят хазната с едни глоби......
    Но.....ако имаш касова бележка от бензиностанцията за точно това количество гориво което е в тубата, могат да ви хванат за дедовия - горивото е с платен акциз в страна от ЕС и юридически нищо не могат да ви кажат.......миналата година на влизане в Гърция ми направиха тоя проблем - показвам бележката и минавам като пич......

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Тема: Преминаване на границата с туба гориво в багажа

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •