Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хисаря: Хотел Аугуста или Спа хотел Хисар?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хисаря: Хотел Аугуста или Спа хотел Хисар?

    Въпросът е ясен. Задачата е хотел в Хисаря, с достатъчно топли и прилично големи вътрешни басейни. Може и външни, но топли.
    Главните изисквания към хотела и басейните: хигиена на високо ниво и температура на водата поне 31-32 градуса. Ще преживеем без фриз. салон и хим. чистене. Яденето, каквото-такова, все пак е в град.
    Погледнах набързо по нета и според критериите, сведох избора до Хотел Аугуста или Спа хотел Хисар

    Ще бъда благодарен ако някой има пресни впечатления, примерно не по-стари от година! Или нещо подобно за препоръчване?


    Темата е преместена в правилният раздел.
    Модераторски екип на fiatforum.bg
    Последна редакция от Слав; 22.02.2017, 13:21.
    Lupo - The Monster
    Е83 3D

    #2
    Бях в "Спа хотел Хисар" лятото и прекараното време там беше удовлетворяващо изискванията ми, все пак е 4 звезди. Аугуста-та е 3 звезди, но и там не е зле, бил съм само за басейните, но съм останал с добро впечатление.
    Fiat Bravo II 1.4 16v
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
    Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

    Коментар


      #3
      И давата хотела са реновирани соц хотели. Спа хотел Хисар, е определено по-добрият избор както от към СПА, така и от към храна. Цената обаче е и по-висока. Ако нямаш проблем с цените, определено препоръчвам СПА хотел Хисар.

      Коментар

      Working...
      X