Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем заден ABS сензор/датчик за Fiat Croma

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Здравейте,
    Имам същият проблем Свети лампата за ASR и АВС.На диагностика излиза проблем със заден десен датчик.Как видяхте че е прекъснат кабела.В смисъл скъсан ли е или пречупен?
    Ланча Капа 2,0 VIS
    Фиат Крома 1,9 multijet 185 к.с. ремап

    Коментар


      #17
      Здравейте, имам следният проблем, имах проблем с помпата на спирачките, смених я и се появиха следните проблеми abs unavailable esp unavailable hill holder unavailable, в действителност ABS несработва при спиране, в сервиза предположиха, че е греша в компа, но не успяха да влязат в него, на какво може да се дължи това. Благодаря предварително за отделеното време и помоща
      Последна редакция от Tonchik70; 04.02.2021, 19:57. Причина: По-подробно описание на проблема.

      Коментар


        #18
        Ако напишеш и каква е талигата няма да е зле.А доколкото в сервиза не са могли да влязат не говори добре за тях като сервиз.Благодариш предварително но как да ти помогнем все пак.Така че ти си
        198mjet Bravo

        Коментар


          #19
          Проблема се разреши, върнах им в сервиза колата, да си опраят проблемите. Успяли са да влязат в бордовият комп и са видяли каква е грешката. Оказа се като при всички останали, скъсан кабел на датчика на задните две колела.В случая кабелите били доста стари и при вдигането на колата се били прекъснали.Това ми обясниха в сервиза. А иначе автомобила е Fiat Croma 1,9 Multi Jet 150 hp 2007 г 194.

          Коментар


            #20
            Здравейте имам същия проблем сетят ми лампите на abs asr esp hill holder но има и допълнение спира да работи километража и светва лампата на нивото на скоростната кутия и камбата на ръчната спирачка ходих на диагностика но тук в нашия град майсторите не търсят проблема а трият грешките и готово .Колата е Фиат крома 1.9 jtd 150кс автомат 2005г .Моля някой да ме насочи към сервиз в който реално могат да ми помогнат аз съм от гр Чирпан тъй че регион Пловдив или Ст Загора ме устройват . Благодаря ви предварително .

            Коментар


              #21
              kobalto1 написа: Преглед на мнението
              Здравейте имам същия проблем сетят ми лампите на abs asr esp hill holder но има и допълнение спира да работи километража и светва лампата на нивото на скоростната кутия и камбата на ръчната спирачка ходих на диагностика но тук в нашия град майсторите не търсят проблема а трият грешките и готово .Колата е Фиат крома 1.9 jtd 150кс автомат 2005г .Моля някой да ме насочи към сервиз в който реално могат да ми помогнат аз съм от гр Чирпан тъй че регион Пловдив или Ст Загора ме устройват . Благодаря ви предварително .
              Най близко до теб е С.Загора.Там е колегата Емцо,лошото е че му изгубих тлф.Потърси го във форума,момчето си разбира от нещата
              198mjet Bravo

              Коментар


                #22
                За Пловдив - Gal76 https://www.fiatforum.bg/forum/%D0%B...B0%D1%81%D1%82
                Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                Коментар

                Working...
                X