Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Навигация за Крома иска CD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Навигация за Крома иска CD

    Здравейте!
    Сдобих се на скоро с първия си автомобил (ухуу ) - една чудесна Крома 2008, но нещо не мога да се оправя с навигацията (тя е от 2007г). Като я стартирам и пише че търси CD, което аз очевидно нямам. Та въпроса ми е, от къде и как?

    Благодаря предварително!

    #2
    Чети тука ,има и ъпдейти в последващите страници http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=108105
    Fiat Brava98 1.6 16 v LPG ГИ
    Fiat Stilo 1.6 LPG tartarini 2004

    Коментар


      #3
      Здравейте,
      И аз имам Крома 2007,фейлифт.И моята кола като натисна на навигация търси CD. Прочетох всичко във форума,записвах няколко диска от посочената по-горе тема,но не се справям. Има ли някой който лично може да ми помогне и да запише тези CDта, естествено не за мерси.
      Благодаря

      Коментар


        #4
        Ехоо,
        Никой ли не иска да ми помогне и да вземе някой лев. От София съм.

        Коментар


          #5
          Погледни версията на софтуера на навигацията. Ако трябва я обнови. Важна е и скоростта на запис на диска - по подразбиране компютъра ти пуска запис на максимална скорост, съответно ръчно трябва да му кажеш да е по-бавно. (На 8х)
          Fiat Croma 1.8 140hp

          Коментар


            #6
            Версията на софтуера ако не съм сбъркал нещо е SW version 01N194L4012.1, HW version 05035502841.16, FIAT drawing 735453852.

            Коментар


              #7
              Фейслифтовите Кроми не се нуждаят от ъпдейт на софтуера. Както се вижда - и на колегата е последната версия, 12.1.
              Просто им трябва диск с карта.
              Ако бях видял темата по-рано - вчера като бях в София можеше да свършим тая работа.
              Другата седмица вероятно пак ще бъда, но не е сигурно на 100%.

              Имам готови записани дискове, а и винаги мога да запиша още.

              Коментар


                #8
                Babalina написа: Преглед на мнението
                Здравейте!
                Сдобих се на скоро с първия си автомобил (ухуу ) - една чудесна Крома 2008, но нещо не мога да се оправя с навигацията (тя е от 2007г). Като я стартирам и пише че търси CD, което аз очевидно нямам. Та въпроса ми е, от къде и как?

                Благодаря предварително!
                По назад в страниците има качена актиална карта за Балканите, дърпаш записваш на диск и трябва да тръгне без проблем (навигацията не работи без диск). Картата за Бг работи само с формуер 12.1 , но твойта щом е 2007 трябва да е снего, ако не е ми пиши ще ти кажа как се качва новия.

                Коментар

                Working...
                X