Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какъв смартфон да избера

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Xiaomi redmi note 4 в момента го има в технополис на 449лв.
    https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_4-8531.php

    Ред. По голям е от търсеният от теб екран,но се свиква за няколко дена. Като показатели е доста по напред от Мото g5

    Xiaomi Redmi Note 4
    Последна редакция от krasio_79bs; 22.11.2017, 19:45.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #17
      От скоро/4 месеца/ съм с Moto G5 и много доволен.За цената си е перфектен,препоръчвам.

      Коментар


        #18
        Никога повече Китайски бангии,било то и оригининални такива(Moto,lenovo и др.)

        Коментар


          #19
          Колега, те всички са китайски. Даже и Айфоните от там идват.
          Dacia Duster 1.6 4WD

          Коментар


            #20
            Колега, бих ти препоръчал с две ръце Хуавей. Ползвал съм три апарата на марката, около мен доста колеги и роднини имат - определено като цена-качество са от най-конкурентните на пазара.
            Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

            Коментар


              #21
              XIAOMI Redmi Note 4X - https://brosbg.com/xiaomi-redmi-note-4x-dual-gsm-2577
              Има достатъчно ревюта в нета и ютубата. На майка ми взехме такъв, с изцяло БГ меню, няма китайски подменюта и т.н., батерията държи изключително много.
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар


                #22
                Сигурен съм, че баш "китайските" (в кавички, защото наистина всички са такива) са по-добри като цена/производителност, но от толкоз време се каня на тази Motorola, че не му мислих много и вчера си взех G5 - за 360лв всичко каквото ми трябва си има. И е син - хем много искам да си го пазя, хем е толкова красив, че сърце не ми дава да го сложа у кейс
                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                Коментар


                  #23
                  Е айде сега... китайски били.
                  Моят пък НЕ Е китайски.

                  (Друг е въпросът, че е виетнамски ).

                  Аз също се замислям за смяна на телефона, най-вече заради батерията, че изкарва една обед (от сутринта до обяд, ако го ползвам както си го ползвам).
                  Засега заглеждам следните телефони:

                  Nokia 6
                  Huawei P9 (не lite)
                  Samsung Galaxy J5 7
                  Sony Xperia XA 1

                  Досега съм бил все с Нокия, (последната Microsoft), и изпитвам лек сантимент към нея.
                  Хуавея като параметри май най-ми харесва, ама имам лош опит с таблет от марката, който умря ден след като му изтече гаранцията.
                  Самсунг никога не съм имал - защо да не пробвам?
                  Сони съм имал, много бях доволен, брат ми сега има подобен, много е доволен... та се чудя?!?

                  Коментар


                    #24
                    Тоя Huawei не стига, че е от миналата година и "китайски", па и еб@си цените му искат или аз нещо не се ориентирам, защото има много разновидности с доста голям диапазон на цените?! Иначе доколкото разгледах телефоните последните 2 дни, в даден ценови клас всичките могат едни и същи неща (също като при колите ), затова критериите не са толкова производителност и екстри, колкото субективни фактори - дизайн, екзотичност, имидж на марката, сантимент (като при теб с Nokia) и т.н. Мисля, че от тези дето си изброил, Nokia печели по всички параграфи.
                    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                    Коментар


                      #25
                      От скоро съм с поредния китаец,2 години бях с xiaomi MI4c ,а сега от 1 седмица вече с xiaomi mi5x и за сега нямам оплаквания.Поддръжката е на ниво ,miui операционната система е ок и двата телефона към батерия са супер.Някой ,ако иска да тествам нещо конкретно да каже,за сега лаг не съм имал.

                      Коментар


                        #26
                        Имам 2 роднини с Huawei P8 Lite, а аз купих чисто нов Y5II преди 2-3 месеца. Оплакването е едно и също и при трите телефона-забиват, лагват и изобщо са под всякаква критика. Преди месец купих Samsung Galaxy J3 (2016). Мога да кажа, че това е много стабилен телефон. Работи много стегнато, няма лагване, няма забивания и батерията му държи повече, защото процесора му е Снапдрагон и харчи по-малко ток от Медиатек.
                        Също мога да кажа само добри думи за гаранционния сервиз на Леново-работят бързо, не се тарикатят и подменят целия дефектирал модул. Моето Леново А7010 ходи два пъти за дребни проблеми, буквално го подмениха целия. За съжаление, гаранционния сервиз пък на Самсунг е под всякаква критика-отремонтират проблема едва след жалба до КЗП. Поради това, въпреки че Леновото не са от най-здравите телефони, си мисля и следващия ми да е пак Леново. Все пак гаранционния сервиз е много важен, а от техния съм възхитен. А като изтече гаранцията след 2г, то телефона вече и без това си е стар модел и е за смяна.
                        Dacia Duster 1.6 4WD

                        Коментар


                          #27
                          Immortal написа: Преглед на мнението
                          Засега заглеждам следните телефони:

                          Nokia 6
                          Huawei P9 (не lite)
                          Samsung Galaxy J5 7
                          Sony Xperia XA 1

                          Досега съм бил все с Нокия, (последната Microsoft), и изпитвам лек сантимент към нея.
                          Хуавея като параметри май най-ми харесва, ама имам лош опит с таблет от марката, който умря ден след като му изтече гаранцията.
                          Самсунг никога не съм имал - защо да не пробвам?
                          Сони съм имал, много бях доволен, брат ми сега има подобен, много е доволен... та се чудя?!?
                          Въобще не се чуди, а си вземи нокиата. Няма нищо общо с онази, дето е Microsoft. Nokia 6, както и 5 си идва с чист Андроид, което ще рече, че няма досадни приложения. Отскоро съм с 5-цата и съм доволен. Преди това имах Леново, Сони и HTC. Хуавея съм го разцъквал, но не ми допада и не е чист андроид, а Самсунга го отписвам, щото е много добър - синът ми има такъв и ме агитира да си взема и аз, но той и за колата така ме агитира, щото кара ауди, а аз съм с фиат
                          П.П. Когато си вземете нов смартфон, ползвате ли опцията за прехвърляне на съдържанието от стария на новия? Досега винаги съм настройвал новия телефон на чисто и после си тегля приложенията от магазина. Този път реших да се възползвам и прехвърлих всичко от HTC към Nokia-та и... за 10 мин бях готов. След това само махнах излишните приложения за HTC-то и готово.
                          Последна редакция от dabadaba; 24.11.2017, 20:34.
                          Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

                          Коментар


                            #28
                            Immortal написа: Преглед на мнението
                            Е айде сега... китайски били.
                            Моят пък НЕ Е китайски.

                            (Друг е въпросът, че е виетнамски ).
                            Самсунг никога не съм имал - защо да не пробвам?
                            Вземай Самсуняка,няма да сбъркаш.
                            Имах Lenovo K6 Note ,което разкарах преди седмица,няма такъв пиклив телефон.Забива по 5 пъти на ден,трудно се върза с часовника ми,постоянно се разкачва, всеки път трябва ръчно да го вържа към блутута в колата(не всеки път излизат контактите в мултимедията) ,грее като готварска печка,повече такива никога.
                            Взех си Самсунг J7 и всички тези проблеми изчезнаха на мига. Кой както иска да го разбира,но за мен Китайските не са ми по вкуса. Ако го ползвате само за слушалка може и да върши работа,но за друго нестава.
                            А отностно контактите си ползвайте Google account, регвате се с него в новото устройство и не е необходимо нищо друго да правите.
                            Последна редакция от VIT; 25.11.2017, 07:44.

                            Коментар


                              #29
                              Колега, те всички са китайски. Даже и Айфоните от там идват.
                              Далеч не всички са китайски... Високите класове на Samsung се сглобяват във Виетнам, а на LG в Корея (но тях силно не ги препоръчвам). Качественият им контрол клони около 0-та...
                              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                              Коментар


                                #30
                                ...А отностно контактите си ползвайте Google account, регвате се с него в новото устройство и не е необходимо нищо друго да правите.
                                Така де, става и с акаунта, и телефонните ми номера се пазят в гмайла, но всичко това идва от интернет, а с опцията прехвърляне от едното устройство на другото става много по-бързо!
                                Относно Самсуняка, вярно, марка си е и се държат добре, но не са чист андроид, както при нокиата и са една идея по-скъпи. Става нещо като Мерцедес и Фиат
                                Досега вече втори месец не ми е забивал, не грее, а от камерата съм предоволен и предната и задната. За дисплея просто нямам думи - вижда се при всички положения. Дори при пряка слънчева светлина се вижда идеално, а нощем свети точно колкото ти трябва. Бил направен и от такъв материал, че дори да го носиш с монети в джоба, нямало да се надраска. Е, няма да пробвам, щото 5.2 инча ми идват много за джоб и си го нося в чантата.
                                Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

                                Коментар

                                Working...
                                X